fbpx
Україна
Вгадайте, якого Президента українці назвали кращим за 30 років незалежності? А кого – найгіршим?Дані соцопитування здивували

Українці назвали ім’я кращого президента країни за 30 років незалежності.

Кращим президентом за останні 30 років українці визнали Леоніда Кучму.

Найгіршим став Віктор Ющенко.

Кращим президентом за період існування незалежної України наші громадяни визнали Леоніда Кучму.

За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», який проводився 12-13 травня, його ім’я в зв’язку з цим назвали 20% респондентів. На 4% менше отримав діючий президент Володимир Зеленський.

13% згадали про Леоніда Кравчука, 12% – про Петра Порошенка. Ще 9% українців назвали найкращим Віктора Януковича. Менше ж усіх голосів набрав Віктор Ющенко. Його зусилля на президентській посаді оцінили лише 6% опитаних.

Відзначимо, що, на думку 14%, нікого з президентів не можна назвати найкращим. Ще 10% не змогли відповісти на це питання.

При цьому українці охарактеризували періоди правління Кучми і Зеленського як епоху розвитку, Ющенка – як епоху застою, а Януковича і Порошенка – як часи занепаду.

Всього в ході опитування, проведеного методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів, було опитано 3000 осіб. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 1,8%.

Відповідно до результатів цього ж опитування 51% українців висловили думку, що наша країна рухається в неправильному напрямку.

У той же час за даними іншого опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 68% українців так чи інакше вважають себе щасливими.

Джерело – Фраза.UA

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, “Громадське телебачення”.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!