fbpx

Вибухи боєприпасів під Вінницею: з’явилися перші версії події

Однією з причин вибухів боєприпасів в Калинівці Вінницької області могли стати технічні неполадки або на складах, або з якимись боєприпасами. Про це повідомляє видання “РЕАЛ”, посилаючись на джерела в правоохоронних opгaнах.

Однак, зазначає видання, про які неполадки може йти мова, поки не ясно.

Також повідомляється, що склади, (наземні і підземні споруди) добре охоронялися, в останні місяці і навіть в вечір вибуху силовики не фіксували ні підозрілих осіб, ні дронів, які могли б вивчати місцевість.

Відзначається, що за станом на 0:25 інтенсивність вибухів зменшилась. “Рве раз в 1-3 секунди. Періодично залп феєрверком – одночасно вибухають 5-7 снарядів”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ПОВІДОМИЛА СХЕМУ ОБ’ЇЗДУ ПЕРЕКРИТИХ ДІЛЯНОК НА ВІННИЧЧИНІ

При цьому ситуація навколо райцентру повністю контролюється силовиками, а евакуація жителів лише часткова, в повній немає необхідності, зазначає видання.

Нагадаємо, в місті Калинівка в 20 кілометрах від Вінниці відбуваються вибухи на складах з боєприпасами і зброєю. Місцеві жителі йдуть по трасі в бік від вибухів. Зараз перекрито Київське шосе під Вінницею.

Є інформація, що на складі зберігається 188 тисяч тонн боєприпасів (10 тисяч умовних вагонів). Серед них – ракети системи залпового вогню “Cмepч”, “Ypaгaн” та ” Гpaд “

You cannot copy content of this page