fbpx
Breaking News
Ділюсь з вами найсмачнішим рецептом сирника, який мені доводилось коли-небудь готувати і смакувати. Він настільки красивий у розрізі, що зачарує кожного гостя. Готуйте з любов’ю і нехай все у вас буде добре!
Я обожнюю тунець і все, що з ним зв’язано. Тому цей салат під номером 1 на моїй кухні. Його люблять і дорослі і дітки, а готується швидко та легко. Словом – записуйте! Не пожалієте!
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 
Не зрозуміло, хто обманює: прем’єр Гончарук обіцяв будувати нові школи, а міністр освіти Новосад говорить про їхнє закриття… Як вам? Коментує політолог. 
Такий “Кокосово-молочний торт” на всю родину готувала нам мама в дитинстві. Як же я його люблю! Ніжний, прослойка малинового желе, кокосові нотки, сметанний крем – вам і вашим рідним обов’язково сподобається цей пляцок!
Події
Вибyх біля Кабміну: з’явилися відео з місця події

У мережі з’явилося відео вибyху, який стався в столиці недалеко від будівлі Кабінету міністрів, передає Обозреватель.

Відповідне відео з’явилося в соціальній мережі Twitter.

За словами одного з очевидців, вибyхнуло щось “схоже” на грaнату. Він також припускає, що грaнату кинули зверху, “бо там зараз працюють поліцейські”.

Читайте також: Стрaшна ДTП з Димінським: у справі з’явилась цікава деталь

За інформацією одного з телеканалів, вибyхнув саморобний пристрій.


Related Post

facebook