fbpx

Видачу закордонних паспортів затримують. Українцям радять не планувати поїздок

Державна міграційна служба попередила українців, що не варто планувати зарубіжні поїздки без наявності дійсного закордонного паспорта, передає Обозреватель.

Про це заявили в прес-службі ДМС.

“Зараз затримка у видачі триває, тому міграційна служба в черговий раз звертається до громадян із попередженням і порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках чинного паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які короткі терміни виготовлення паспорта”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на поліграфічному комбінаті “Україна” розпочато планову заміну сертифікатів, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою.

Читайте також: “Коли українська пенсіонерка живе краще, ніж ти”, – відео з бабусею-українкою вразило росіян

“Дані будуть відвантажуватися протягом декількох днів, але передача буде здійснюватися у тому ж порядку, в якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі “Перевірка оформлення паспорта” зміниться дата відправки даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине ні на черговість, ні на термін персоналізації”, – додали в ДМС.

Також у міграційній службі зазначили, що в січні 2018 року на поліграфкомбінаті “Україна” запланований запуск додаткової лінії персоналізації паспортів, завдяки чому протягом найближчих місяців поступово відновиться планова видача закордонних паспортів терміном до 7 або 20 робочих днів, у залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

You cannot copy content of this page