fbpx

Відео, зняте одним із мешканців Маріуполя, який перебував у драматичному театрі, коли російські терористи скинули на нього бомбу. “Нас засипало. Але стіни витримали. Ми стали вибиратися. І всі вибиралися, хто був у підвалі. Виходи з підвалу не були завалені. Ми вийшли без проблем. Але те, що ми побачили навколо”

У мережі з’явилося відео, зняте одним із мешканців Маріуполя, який перебував у драматичному театрі, коли російські терористи скинули на нього надважку бомбу. відео опубліковане в Телеграмі.

На відео видно, як сотні людей намагаються вийти зі зруйнованої будівлі театру. Автор запису говорить, що вони знаходилися на першому поверсі і їм вдалося вижити, але під завалами може знаходитися багато людей.

На сайті 0629.com.ua опублікували свідчення однієї із жінок, яка вижила після удару по драмтеатру.

Надія, яка ховалася там від російських обстрілів разом з донькою, зятем, онуком і старенькою бабусею, розповіла про жах, який їй довелося пережити.

Напередодні атаки їм вдалося переселитися з третього поверху до підвалу, і це врятувало їм життя.

“Нас засипало. Але стіни витримали. Ми стали вибиратися. І всі вибиралися, хто був у підвалі. Виходи з підвалу не були завалені. Ми вийшли без проблем. Але те, що ми побачили навколо, – це були жах та хаос. У людей була істерика. У мене самої була істерика. Поруч хлопчина з нами лежав у підвалі, кучерявенький такий, юний зовсім. Не пам’ятаю його імені. У нього тато був якраз на польовій кухні – там, де всі полягли. Він зайшовся в істериці. Мені довелося схопити його, трясти і кричати: “Твій батько поліг, отже, ти маєш жити!” Повинен жити! Заради нього!”

За даними Маріупольської міськради у будівлі переховувалося понад тисячу людей.

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page