fbpx

Відійшов у вічність на руках у нареченої, в якої був день народження: За Україну віддав своє життя відомий, ще зовсім молодий актор (фото)

Відійшов у вічність на руках у нареченої, в якої був день народження: За Україну віддав своє життя відомий, ще зовсім молодий актор (фото)

У Чернігові під час бомбардування стадіону Гагаріна пішов з життя 24-річний актор соціального театру та звукорежисер Павло Єременко. У перший день війни разом із батьком молодик поповнив ряди територіальної оборони і зі зброєю в руках пішов захищати рідне місто від російських окупантів.

До Павла та його тата приєдналася і наречена актора Оксана. Пише obozrevatel

Після закінчення війни закохані мали зіграти весілля, однак у день народження дівчини, 12 березня, їй повідомили про втрату нареченого.

11 березня театрал із батьком охороняли стадіон Гагаріна, який на ранок почали атакувати ворожі бомби. Бійці потрапили під обстріл, а Павла привалило плитою. Медики, які оперативно прибули на місце, госпіталізували постраждалих. Єременко-старшого врятувати вдалося, а молодший пішов з життя у лікарняній палаті на руках у нареченої-іменинниці.

Подруга та колега Павла Катерина Бойко поділилася: “Його госпіталізували до лікарні з важкими травмами. Але того дня у Чернігові пропало світло. Зробити КТ не було можливості. Йому потрібно було робити операцію, але ми не встигли. 12 березня на руках нареченої він пішов з життя. Я досі в це не вірю”.

Павла запам’ятали не лише як талановитого актора, а й як добру, благородну людину. За день до трагедії він просив друзів та товаришів по службі з тероборони записати привітання для нареченої. Він так і не встиг доробити для коханої сюрприз.

“Пам’ятаю його в головній ролі у спектаклі про життя Бетховена. Він так романтично і так самовіддано грав. А скільки було зроблено ним благодійних концертів для інтернатів, реабілітаційних центрів та шкіл. Тільки за 7 років він провів 15 таких спектаклів”, – згадує ушедшого героя куратор соціального театру Марина Каранда.

You cannot copy content of this page