fbpx

Відійшов у вічність відомий український журналіст: у нього залишилися четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та батьки (фото)

Відійшов у вічність відомий український журналіст: у нього залишилися четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та батьки.

1 квітня після тривалих пошуків у районі села Гута Межигірська на Київщині поліція знайшла не живого відомого українського фотографа та документаліста Макса Левіна.

Про це повідомляє “Лівий берег”.

Левін із військовослужбовцем Олексієм Чернишовим вирушили до цього населеного пункту 13 березня документувати наслідки агресії РФ. Вони залишили машину та пішли у бік села Мощун. З того часу зв’язок із ними повністю зник.

Пізніше стало відомо, що в районі, де вони працювали, розпочалися бойові дії.

Місцезнаходження та доля Чернишова поки не встановлені.

Макс Левін народився 7 липня 1981 року у Київській області. Після школи здобув освіту за спеціальністю “інженер комп’ютерних систем” у Київському політехнічному інституті та працював фотожурналістом. Він працював як фотокореспондент, документальний фотограф та оператор багатьох українських та міжнародних видань.

Більшість його документальних проектів пов’язана із війною в Україні. “Кожен український фотограф мріє зробити фото, яке зупинить війну” , – пояснював Левін.

У нього залишилися четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та батьки.

Олексій Чернишев та Максим Левін працювали разом протягом багатьох років. Під час Революції Гідності їх поранили під час пікету під Києво-Святошинським судом 10 січня.

Спочивай з миром!

You cannot copy content of this page