fbpx
Мандри
Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся страшний скандал

Відома автобусна компанія Ecolines, яка відмовилася везти пасажирів у Болгарію по безвізовому режиму. сильно розлютила цим українців, передає Обозреватель.

Маса розгніваних коментарів з’явилася на сторінці компанії в Facebook.

“Їздив з вами 3 рази. Було різне: прекрасний рейс Вільнюс – Рига і проблемний Київ – Варшава, проте вважав вас прийнятним перевізником. Але після прочитаного сьогодні можу сказати тільки одне: ПНХ з вашими стюардесами, які” все вирішують “. Мінімум 8-10 чоловік (деякі, до речі, теж в минулому користувалися вашими послугами) з мого найближчого оточення ви як клієнтів втратили назавжди. Швидкого вам банкрутства “, – написав Ігор Клепарів.

Читайте також:Дешеві авіаквитки: міністр пояснив, хто намагається заблокувати Ryanair в Україні

“Хотіла їхати з вами в Польщу, тепер не буду, щоб не псувати собі відпочинок”, – заявила Марія Беспалова.

“Ви зробили візовий режим з ЄС під час безвіза. А ми зробимо вам низьку репутацію. Передам іншим про візовий” Го * но-лайнс “, -написав Владислав Яворський.

Читайте також: До Туреччини без візи! Хто може в’їжджати до Туреччини,-маючи лише паспорт

Компанія стверджує, що намагається зв’язатися з потерпілою родиною для обговорення компенсації. Вину перевізник переклав на відсутність “чіткої інформаційної кампанії щодо правил перетину кордону”. Іронічно, що в одному з попередніх постів компанія запитувала читачів, чи готові вони до безвізу.

You cannot copy content of this page