fbpx
Breaking News
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Марина змирилася з цією думкою. Ріс живіт, дитина почала штовхатися, а дівчина не відчувала до неї нічого. Тільки повна байдужість до всього, що відбувається в її житті
Я часто печу бісквіти, та за таким рецептом, як мене пригостила подруга, спробувала вперше. Він не осідає і завжди вдається, а смак, як в найкращій кондитерській нашого міста
Мандри
Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся страшний скандал

Відома автобусна компанія Ecolines, яка відмовилася везти пасажирів у Болгарію по безвізовому режиму. сильно розлютила цим українців, передає Обозреватель.

Маса розгніваних коментарів з’явилася на сторінці компанії в Facebook.

“Їздив з вами 3 рази. Було різне: прекрасний рейс Вільнюс – Рига і проблемний Київ – Варшава, проте вважав вас прийнятним перевізником. Але після прочитаного сьогодні можу сказати тільки одне: ПНХ з вашими стюардесами, які” все вирішують “. Мінімум 8-10 чоловік (деякі, до речі, теж в минулому користувалися вашими послугами) з мого найближчого оточення ви як клієнтів втратили назавжди. Швидкого вам банкрутства “, – написав Ігор Клепарів.

Читайте також:Дешеві авіаквитки: міністр пояснив, хто намагається заблокувати Ryanair в Україні

“Хотіла їхати з вами в Польщу, тепер не буду, щоб не псувати собі відпочинок”, – заявила Марія Беспалова.

“Ви зробили візовий режим з ЄС під час безвіза. А ми зробимо вам низьку репутацію. Передам іншим про візовий” Го * но-лайнс “, -написав Владислав Яворський.

Читайте також: До Туреччини без візи! Хто може в’їжджати до Туреччини,-маючи лише паспорт

Компанія стверджує, що намагається зв’язатися з потерпілою родиною для обговорення компенсації. Вину перевізник переклав на відсутність “чіткої інформаційної кампанії щодо правил перетину кордону”. Іронічно, що в одному з попередніх постів компанія запитувала читачів, чи готові вони до безвізу.

Related Post