fbpx
Світ
Відома астролог дала точний прогноз для Росії на найближче майбутнє і спрогнозувала дату настання миру для українського народу: щось світ уже таке бачив

Відома астролог дала точний прогноз для Росії на найближче майбутнє і спрогнозувала дату настання миру для українського народу.

Йдеться про прогноз Валентини Віттрок  – відомої астрологині сучасності.

Підписання Паризького договору свого часу наочно показало, що Російська імперія зазнала поразки у російсько-турецькій війні.

Туреччина при цьому зберегла за собою цілісність та незалежність. Більш того, її гарантами стали Великобританія, Франція та Сардинія-П’ємонт.

До речі, Бессарабія тоді відійшла до Молдови, а Сербія з Валахією (південь сучасної Румунії) звільнилися від протекторату Російської імперії.

Неважко здогадатися, що і сьогодні Туреччина є однією з ключових осіб у переговорах України та РФ. Щось світ уже таке бачив. А вже передбачити, чим все завершиться, і зовсім не важко.

Про те, що ж чекає на Росію в найближчому майбутньому нам говорить і прогноз Валентини Віттрок.

Астролог впевнена: територіальне питання РФ вирішуватиметься аж ніяк не мирними переговорами.

Військові дії варто очікувати у таких регіонах, як Чечня, Придністров’я, Нагірний Карабах.

Початок 2023 року зовсім не обіцяє настання мирного часу для територій Росії. А якщо вірити транзитному шляху Плутона четвертим будинком гороскопа, то цілісність територій РФ вже знаходиться під великим питанням.

Нам лишається лиш почекати і незмінно вірити в Перемогу добра над злом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.