fbpx
Україна
Відома українська таролог Анастасія з Миколаїва дала свіже інтерв’ю. В ньому експертка поділилася своїм баченням найближчого майбутнього, розписавши його по місяцях. Настя набула своєї сили від двох бабусь, у її роді були сильні чорні відьми. Вона знає, що чекає на український народ восени та взимку

Відома українська таролог Анастасія з Миколаїва дала свіже інтерв’ю. В ньому експертка поділилася своїм баченням найближчого майбутнього, розписавши його по місяцях:

Ведунья Анастасія з Миколаєва дістає карти знову і знову, щоб відповісти на всі запитання тарологові, надіслані глядачами.

Настю обожнює аудиторія і називає її «темною відьмою зі світлими справами». Красуня не лише влаштовує потужні ефіри, де робить таро-розклади. Вона також волонтерить на фронті. Скрізь встигає!

“Слухаючи вас, не пустила дітей гуляти туди, куди прилетіло!” – такі відгуки отримує Анастасія.

Вона регулярно робить таро-розклади, щоб попередити українців про загрозу, яка насувається з рф.

Настя набула своєї сили від двох бабусь, у її роді були сильні чорні відьми. У 30 років Анастасія зрозуміла, навіщо їй дали дивовижні бачення і передчуття.

Бабусі недаремно обдарували її надприродними здібностями. Коли почалася війна, Настя змогла використати свій дар, щоб допомагати людям.

– Бабусі у мене чорні, але я такими каламутними справами не займаюся. Наприклад, не забираю чужий дар собі. Часто ведунню можуть попросити забрати здібності іншої людини, якщо комусь пророчі сни та бачення заважають жити. Я вирішила свідомо подібним не займатися. Рекомендую не відкидати силу, яка є в тобі, а прийняти її. Ти все одно будеш щось бачити дивне, чути, це хвилюватиме тебе. Чим більше ти опиратимешся цьому дивовижному дару, тим буде гірше. Навіть якщо заблокувати здібності, рано чи пізно вони відкриються.

Настя витягла карту, щоб подивитися, що чекає на український народ восени та взимку.

«Цивільним буде складно, ситуація у підвішеному стані. Усі обіцянки про допомогу порожні, нічого не означають. Військовим буде трохи краще, вони матимуть посилення, іноземну допомогу восени».

«Нам відкриються можливості для перемоги восени, це справді так. Буде і вибір, і можливості. Щоб повністю трансформувати ситуацію, потрібна буде остаточна грандіозна перемога. Найімовірніше, це відбудеться у 2023 році. Але тут я бачу більше вже переговори, коливатимуть туди-сюди».

«У листопаді ще відбуватимуться активні військові дії. Але ближче до 2023 року все переросте у переговори. Ми ставитимемо свої умови, які заляканий ворог повинен буде прийняти».

Анастасії випала карта хитрощів! Вона впевнена, що ми хитруватимемо, переговори будуть йти за нашими правилами.

Коли закінчаться воєнні дії в Україні?

«До квітня військові дії ще продовжаться. Це вже не буде так масштабно. Швидше, будуть поодинокі зіткнення. Ворогу буде поставлена ​​умова: або ви здаєтеся, або ми вас знищуємо».

У ворога немає шансу щось змінити, говорить вона.

«Буде обнулення. Швидше за все, воєнний стан не продовжуватимуть після двох грандіозних перемог. Перемоги відбудуться восени та на початку зими».

«У ворожій країні будуть внутрішні конфлікти. Повернеться кармічний бумеранг. Випала карта Диявола! Можливо, на землі ворога прийде Китай. Їм потрібна територія, яку вже куплено. На це вказують карти. Бачу загрозу із третього боку».

Глибинною причиною воєнних дій пані Анастасія вважає очищення. Народжувати і народжуватися однаково важко. Багато років ми якшалися з ворогом, вибудовуючи життя в рідній країні абияк. Дозволяли хабарництву та кумівству правити суспільством. Так не має бути у майбутньому. Заради цього наша сьогоднішня боротьба, остаточне вивільнення.

Віримо і сподіваємося, що невдовзі над Україною буде мирне небо, а ми забудемо про свої прикрощі і будемо відновлювати спільними зусиллями нашу квітучу країну!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.