fbpx
Україна
Відомий нумеролог Владислав Грицай склав прогноз на осінь та зиму 2022 року. Він переконаний, що цифри мають дар показати правду. Найближче майбутнє України та Росії, за його словами, вселяє надію. Персонажі, яких нам показують, можуть відрізнятися зовні. Сербія, Косово, Тайвань та Китай – це, швидше за все, лише початок

Відомий український нумеролог склав прогноз на осінь та зиму 2022 року. Він переконаний, що цифри мають дар показати правду.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну почалося 24 лютого 2022 року і триває до сьогодні. Важко уявити, скільки прогнозів та прогнозів було озвучено за цей час.

Але ми, українці, не перестаємо втрачати надію та ділимося новими від різних спеціалістів. Цього разу свою позицію висловив нумеролог Владислав Грицай.

В інтерв’ю YouTube-каналу TOP нумеролог відповів на всі хвилюючі питання. Фахівець упевнений, що головна мета чинного президента РФ полягала в тому, щоб відновити Радянський Союз, що колись розвалився. Це ідея-фікс Путіна.

Якби план тотальної окупації України вдався, Росія б неодмінно напала і на інші держави. Насамперед це країни Прибалтики, Фінляндія та Польща. Однак цього не сталося. І насамперед це заслуга Збройних сил України.

Європейські країни розуміють, що сьогодні Україна воює не лише за свою свободу та безпеку. Тому Європа продовжує надавати їй військову та гуманітарну допомогу. Наразі йдеться вже про глобальний мир, який можливий лиш у разі повної поразки РФ.

Владислав Грицай вважає, що Росія не має достатньої кількості ресурсів, щоб створювати нові конфлікти у світі. Йдеться не лише про техніку та зброю, але також про психоемоційну складову. У солдатів немає жодної мотивації.

Найближче майбутнє України та Росії

Нумеролог називає серпень переломним моментом у протистоянні. Наразі Росія стягує свої сили на Херсонський напрямок. Наступ ворожих військ можливий. Однак ЗСУ зможе дати відсіч. Тим більше, що звільнення області вже почалося. Питання лише у часі.

Ходить чимало чуток про те, що Путін має масу двійників, а сам він уже давно хворіє. Наявність клонів підтверджує простий аналіз його різних виступів та ділових зустрічей. Персонажі, яких нам показують, можуть відрізнятися зовні. Крім того, різниться і поведінка цих людей.

Владислав Грицай, виходячи зі своїх нумерологічних даних, каже, що в серпні недуга президента РФ може загостритися. Але є й інша версія, згідно з якою лідера РФ вже немає серед живих. Існує думка, що зараз державою керує еліта, яка всіма силами намагається зберегти цілісність країни.

Почавши повномасштабну війну в Україні, влада Росії створила світовий прецедент. Тому не дивно, що конфлікти у світі починають спалахувати один за одним. Сербія, Косово, Тайвань та Китай – це, швидше за все, лише початок. Недарма багато хто говорить, що Третя світова вже давно йде.

Нумеролог прокоментував і ситуацію із продовольчою кризою. На думку Грицая, її не буде, оскільки світова спільнота врахувала помилки минулого та встигла зробити достатню кількість запасів зернових культур.

А ось економічна криза лише посилюватиметься. Не варто забувати, що почалася він не зараз, а ще за часів пандемії. Владислав Грицай вважає, що війна є очевидним наслідком будь-якої світової кризи.

Отже, розслаблятися поки що дуже рано. Попереду на нас чекає важка осінь та зима, труднощі і випробування. Але, затягнувши пояси тугіше, віримо в краще! За темною смугою завжди починається світла.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.