fbpx
Шоу-бізнес
Відомий співак Енріке Іглесіас став батьком втретє і показав свою новонароджену дитину! (ФОТО)

Це виявилося правдою: відомий співак і тенісистка Анна Курнікова стали батьками втретє!

Популярний співак Енріке Іглесіас і його кохана Анна Курнікова нарешті офіційно підтвердили, що знову стали батьками, передає видання “Коментарі”.

Зіркова пара поділилася радісною новиною зі своїми підписниками та опублікувала фотографію новонародженого малятка.

Відомо, що спортсменка Анна Курнікова народила третю дитину 30 січня. Малюк з’явився на світ шляхом кесаревого розтину, судячи по знімках, Енріке Іглесіас був присутній на пологах.

У його соціальній мережі з’явилося фото, де він тримає дитину на руках відразу після її появи на світ. Судячи по рожевому бантику, в сім’ї тенісистки і співака народилася дівчинка, але поки її ім’я тримається в секреті. Фотографію артист підписав “Моє сонечко”.

Менше, ніж за добу, фото з пологового будинку набрало близько 2 млн лайків, а шанувальники залишили велику кількість теплих слів і побажань зірковій сім’ї.

Читайте також: ЛЮБИТЕ, ЯК І Я, СТАРІ РЕЦЕПТИ, ВІД ЯКИХ НАВІВАЄ БЕЗТУРБОТНИМ ДИТИНСТВОМ? ТОДІ ЦЕЙ ПРОСТИЙ РЕЦЕПТ ПРЯНИКІВ НА РОЗСОЛІ – ДЛЯ ВАС! РОЗСІЛ НЕ ЧУТИ І НЕ ВИДНО В ТІСТІ, ВЕРХ ПРЯНИКА ПОКРИВАЄ НІЖНА, ТОНКА СКОРИНКА, А ВСЕРЕДИНІ – М’ЯКИЙ М’ЯКУШ! МОЇ ДІТКИ І МИ З ЧОЛОВІКОМ ЇХ ОБОЖНЮЄМО!

Нагадаємо, що чутки про цікаве положення Курнікової з’явилися в пресі в кінці січня, а пізніше іспанське видання опублікувало фотографії Анни, де видно, що вона перебуває на останніх місяцях вагітності.

Нехай малятко росте щасливим!

Фото з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page

facebook