fbpx
рецепти
Любите, як і я, старі рецепти, від яких навіває безтурботним дитинством? Тоді цей простий рецепт Пряників на розсолі – для вас! Розсіл не чути і не видно в тісті, верх пряника покриває ніжна, тонка скоринка, а всередині – м’який м’якуш! Мої дітки і ми з чоловіком їх обожнюємо!

Такі прянички відмінно підійдуть до чаю, кави і молока. Готуються швидко і просто, смак завжди радує. Для своєї родини замішую відразу подвійну порцію. Та й на другий день, вони не втрачають своїх смакових якостей, а стають ще смачніше ніж раніше. Спробуйте!

Для приготування пряників на розсолі потрібно:

Розсіл (помідорний) -250 мл;

цукор-1 ст;

борошно-3,5 -4 ст;

олiя (без запаху) -3 ст. л .;

сода -1 ч. л. (без гірочки);

стакан-200 гр (без гірки). Все!

Читайте також: АРОМАТНИЙ, НЕПОВТОРНИЙ, ПУХКИЙ ПЛЯЦОК ДИКИЙ МЕД! Я ЙОГО ВЖЕ КІЛЬКА РАЗІВ ПІДРЯД ГОТУЮ – ТАК НАМ ПОЛЮБИВСЯ! В СТО РАЗІВ СМАЧНІШЕ ВІД ЗВИЧАЙНОГО МЕДОВИКА, ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ САМІ!

Для приготування тіста злегка підігрійте розсіл. Його можна використовувати і в холодному вигляді, але в теплому цукор швидше розтане. Додайте цукор і перемішайте.

Потім в розсіл з цукром додайте олiю, просійте борошно, додайте соду (не гасiть!) Замісiть тісто.

Воно виходить липким, м’яким, здається, що потрібно ще додати борошна, але краще цього не робити (не забивати тісто). По виду тісто злегка нагадує пісочне. Приберіть тісто в холодильник на 10-15 хвилин (не забудьте його обернути харчовою плівкою, щоб не обвітрилося).

Деко застеліть пергаментом. Для формування пряників, злегка змочіть долоні водою. Відберіть за допомогою столової ложки небагато тіста і скачайте кульки, величиною з невелику мандаринку. Пряники на деко викладайте, дотримуючись відстані, бо вони збільшаться в розмірі. Випікайте при температурі 180 * близько 20-25 хвилин.

Печуться такі пряники дуже швидко, подрумянились злегка, діставайте з духовки. Якщо підрум’янити більше, будуть трохи твердіші.

Спробуйте приготувати смачні домашні пряники на розсолі, і ви ще не раз повернетеся до цього простого рецепту. Із однієї порції, виходить два великих дека пряників. Смачного!

Фото ілюстративне.

facebook