fbpx
Україна
Відомий українець порівняв їхні виступи на 9 травня:  Путін виглядає людиною, яка, здається, розуміє, якої фатальної помилки він припустився. Інша справа – наш президент: “Одне колись спільне свято. Дві країни. Два президенти. Два Володимири”

Відомий продюсер Олександр Роднянський 9 травня у Instagram порівняв звернення до народу 9 травня президентів України Володимира Зеленського та Росії – Володимира Путіна.

“Одне колись спільне свято. Дві країни. Два президенти. Два Володимири. Два світи”, – написав він.

Роднянський оприлюднив фото Зеленського та Путіна.

“Це війна не двох армій. Це війна двох світоглядів. Варварів, які обстрілюють музей [українського філософа Григорія] Сковороди і вірять, що їхніми ракетами можна знищити нашу філософію… Ми боремося за свободу для своїх дітей, а отже, переможемо. Ми ніколи не забудемо те, що зробили наші предки у Другій світовій війні, в якій полягли понад вісім мільйонів українців… І незабаром в Україні буде два Дні Перемоги… А в когось не залишиться жодного… Перемогли тоді. І Хрещатик побачить парад перемоги – перемоги України! – Процитував він Зеленського.

Роднянський зазначив, що Путін не оголосив масової мобілізації, не погрожував ядерною зброєю і не став брехати щодо перемоги, а “повторив іншу мантру” – “Росія дала попереджувальну відсіч агресії”.

Продюсер наголосив, що, як завжди, залишилося без доказів, хто й навіщо міг планувати напад на ядерну державу гігантських розмірів.

Він додав, що Путін знову “вдарився в підручник історії для четвертого класу, порівнявши російських військових в Україні з дружинниками російського князя Володимира Мономаха та солдатами російського полководця Олександра Суворова.

“Якщо виступ Зеленського прозвучав як надихаючі слова сильного лідера, то Путін виглядає людиною, яка, здається, розуміє, якої фатальної помилки він припустився. Трагедія України, яка втрачає своїх громадян, але виграє війну. І катастрофа для Росії, що тоне в болоті агресії, жорстокості та економічної кризи”, – написав Роднянський.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.