fbpx
Україна
Відомий український артист розповів російським журналістам: “У Харкові були проросійські настрої Я маю яскравий приклад – мій старший брат. Харків відкриває для себе “російський світ” таким, яким він насправді є”

“У Харкові були проросійські настрої Я маю яскравий приклад – мій старший брат”.

Учасник української групи ТНМК Фагот (Олег Михайлюта), який зараз служить у теробороні, 2 червня в інтерв’ю російським журналістам Богдану Бакалейку та Денису Катаєву для їх YouTube-каналу розповів, що у нього досі виникають суперечки зі старшим братом, який проживає в обстрілюваному російськими окупантами Харкові через різні погляди на “російський світ”.

– Коли ви були у Харкові, яка ситуація була? – запитали у співака російські журналісти, маючи на увазі його недавню поїздку в місто.

– Ну яка атмосфера? Харків, що називається, переосмислює все, що він до цього думав, тому що в Харкові були дуже великі проросійські настрої. І зараз Харків відкриває для себе “російський світ” таким, яким він насправді є: жорстокий, безжальний. І Харків тільки зараз це починає розуміти, і настрій там відповідний. Тепер усі все розуміють. У мене яскравий приклад – мій старший брат. З ним суперечки і до цього моменту йдуть, – поділився музикант. – Є люди, які дуже важко пробиваються, але здебільшого Харків зараз усе зрозумів, тому так зараз бореться.

Сам Олег Михайлюта народився 1974 року в Харкові. Закінчив Харківську державну консерваторію за фаготним класом. Він є учасником популярної в Україні групи ТНМК з листопада 1996 року.

Після нападу РФ на Україну Фагот приєднався до тероборони, у складі якої на даний час захищає Україну.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.