fbpx

Відпочинок на Одещині: з бджолами і в грязі

Все частіше нудному лежанню на пляжі туристи віддають перевагу захоплюючому відпочинку, тому акули туристичного бізнесу намагаються урізноманітнити спектр своїх послуг і заманити гостей чимось незвичайним.

Одеські бази відпочинку не виняток. Сюди звуть на фотополювання і грязьові ванни.

Любителів дикої природи чекають цього літа в центрі зеленого туризму в Тарутинському районі, де можна зайнятися риболовлею, постріляти з рушниці по тарілках і спробувати традиційні молдавські страви з фазаном і бараниною.

Крім того, туристам радять займатися фотополюванням, адже там багато диких тварин. Також можна вирушити на справжнє полювання. “Полювати на птахів можна тільки з середини серпня, тож влітку у нас потрібно пити вино і плавати в басейні”, – вважає засновник центру Олександр Паларієв.

Зазначимо, що за номер на двох у будні просять 230 грн, а любителі незвичайних інтер’єрів можуть зняти будиночки, стилізовані під житло рибалки або єгеря.

Завзятим рибалкам напевно сподобається база відпочинку на річці Дністер, неподалік від села Маяки. Спеціально для рибалок місцеве озеро заселили сомом, карасем, білим амуром і коропом.

Ті ж, кому рибалка нецікава, можуть поплавати по річці і лиману, причому невеликий катамаран можна взяти безкоштовно. Щоправда, ціни на номери тут стартують від 1350 грн в будні. Зате для гостей бази рибалка безкоштовна.

“Орендувати вудку можна за 100 грн, а приманку – від 10 грн”, – розповіли нам в адміністрації. До слова, до вартості номерів люкс входить ще і сеанс апітерапії – півгодинна присутність в дерев’яному будиночку, встановленому над бджолиним вуликом.

Кажуть, дзижчання цих комах позитивно впливає на здоров’я людини.

А ось поспати разом з бджолами можна неподалік від Одеси в селищі Алтестове. Автори ідеї запевняють, що сон під бджолиний гул допомагає позбутися болю в спині, втоми і поліпшити імунітет.

“У бджіл немає доступу до будиночка”, – заспокоюють тих, хто боїться укусів комах. Двогодинний сон з бджолами обійдеться в 200 грн, а ось романтична ніч на двох з масажем і солодким сюрпризом – 2000 грн.

Читайте також: МОЛОДА ВІЙСЬКОВА З ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗAГИНYЛA В БОЮ НА ДОНБАСІ

Оздоровитися можна і в селищі Лебедівка на озері Бурнас, вода в якому насичена радоном. Вважається, що плавати в ній корисно для здоров’я. Крім того, в озері є поклади блакитної глини, за допомогою якої лікують безліч хвороб – від мігрені до анемії.

Стандартний окремий номер на двох обійдеться приблизно в 500 грн на добу, а ось прийняти грязьові ванни можна безкоштовно. За словами відпочиваючих, грязі мають неприємний запах, але добре очищають шкіру.

А шанувальників спорту в серпні чекають в Затоці на музично-спортивному фестивалі, де можна буде відвідати концерти відомих груп і взяти участь в майстер-класах та змаганнях.

Джерело.

You cannot copy content of this page