fbpx
Україна
Відразу ж після “феєрверків” в Криму, до наших мужніх ЗСУ звернулася Наталя Могилевська. Підписники також не стояли осторонь

Відразу ж після “феєрверків” в Криму, до наших мужніх ЗСУ звернулася Наталя Могилевська.

Співачка Наталія Могилевська опублікувала відео із Криму та звернулася до мужніх ЗСУ.

Співачка Наталія Могилевська, яка з 24 лютого залишається в Україні часто ділиться з підписниками в інстаграм яскравими дописами та світлинами на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу зірка поділилася у своєму мікроблозі відео, а у підписі до нього звернулася до хлопців із ЗСУ.

Могилевська показала ролик, знятий 9 серпня у Криму після того, як там пролунали “феєрверки” на військовій авіаційній базі. На відео можна побачити клуби диму, які здійнялися в небо.

У підписі до відео Могилевська звернулася до хлопців із Збройних сил України: Хлопці ЗСУ! Так тримати! Зробіть, будь ласка, нам ще подарунки до Дня незалежності. Чекаємо!

Патріоти України в коментарях відразу почали обговорювати публікацію співачки: “Хлопцям міцного здоров’я, а з нас – віра в швидку Перемогу”, “Слава ВСУ!”, “Можна раніше”, “як не крути, та на це можна дивитися вічно”, “Наступний кримський міст”, “Так тримати!”, “Це тільки репетиція. Який подарували настрій! Слава ВСУ! Хлопці, ви у нас найкращі”.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page