fbpx
Суспільство
Відважна дівчинка-бабуся з Вінниці малює унікальні картини, які покажуть на виставці в Києві.

Роботи Іри Химич покажуть на виставці в Києві.

Унікальна дівчинка Іра Химич, якій кілька років тому поставили діагноз “синдром Хатчінсона-Гілфорда” або “прогерія”, не тільки продовжує боротися за своє життя, а й пише прекрасні картини.

Побачити роботи юної художниці можна буде в Києві на виставці з 19 грудня. Про це в Facebook написав гендиректор компанії “Біосфера” Олександр Шевченко.

– Подивіться на ці картини, одна з яких скоро стане сюжетом для нашої ексклюзивної серії салфеточок. Відчуйте світлу енергію, яка ллється крізь полотна і якою можна заряджати Теслу. І скажіть мені, що Ірочка з Вінниці не заслужила яскраву і зворушливу виставку своїх робіт в Києві, про яку вона мріє. 19 грудня ми цю мрію виконаємо, нові картини наша золота художниця вже малює, – зазначив Шевченко.

За його словами, на даний момент корпорація шукає приміщення для виставки на півтора десятка картин. А також готує кілька сюрпризів для відважної дівчинки.

Читайте також: СМАЖУ ЇХ НЕ ТІЛЬКИ У ПІСТ, БО ДУЖЕ СМАЧНІ! ПІСНІ КАРТОПЛЯНІ ОЛАДКИ НА ДРІЖДЖАХ.

Джерело нагадує, діагноз “прогерія” лікарі поставили Ірі в чотири роки. До цього дитині безуспішно лікували хвороби шкіри, шукали причини гострої реакції на сонце, болів в суглобах, облисіння… Але правда виявилася гірше будь-яких припущень вітчизняних лікарів…

Джерело: 

You cannot copy content of this page