fbpx
рецепти
Смажу їх не тільки у піст, бо дуже смачні! Пісні картопляні оладки на дріжджах.

ПІСНІ КАРТОПЛЯНІ ОЛАДКИ НА ДРІЖДЖАХ

Дуже важливо відварювати картоплю в точній вказаній кількості рідини. Потім в тій же невеликій кількості рідини, що залишиться, розвести дріжджі. А борошна потрібно лише стільки, щоб тісто перестало клеїтись до рук змащених олією. Воно має бути дуже м’яким.

І ще одне! Таке картопляне тісто не може стояти. Після замішування тіста, потрібно одразу смажити млинці! Якщо тісто постоїть, потрібно буде більше борошна сипати і млинці вже не будуть такими ніжними. Чим довше стоїть картопляне тісто, тим липкішим воно буде. Тому правильно організовуйте свій час.

Можна після смаження викласти картопляні млинці на деко й поставити до розігрітої, виключеної духовки, щоб вони залишались теплими довше.

14-16 млинців (в залежності від розміру при ліпленні):

Інгредієнти

500 грамм нечищеної картоплі (3 середні картоплини), почистити, порізати кубиками

350 мл води

25 грамм свіжих дріжджів

1/2 ч.л. солі

200 грам борошна

Рослинна олія для смаження та змащування рук

Читайте також: Я В ДИТИНСТВІ ТАК ЛЮБИЛА ЦІ ТРИКУТНИЧКИ-ПИРІЖЕЧКИ БАБУСИНІ З РІЗНИМИ НАЧИНКАМИ! І М’ЯСНІ, І ФРУКТОВІ, І З КАПУСТОЮ ТА БУЛЬБОЮ! ТЕПЕР САМА ЇХ ПЕЧУ РАЗ НА ТИЖДЕНЬ, БО ЧОЛОВІК НА РОБОТУ БЕРЕ, А ДОНЬКА У ШКОЛУ. І ДОМА ПОЛАСУВАТИ ЛИШАЄТЬСЯ!

1) Картоплю помістити в невеликий рондель, залити 350 мл води, додати щіпку солі і поставити на середній вогонь. Варити до готовності картоплі.

2) Картоплю відцідити, зберігаючи рідину. Пропустити через прес для картоплі або добряче потовкти товкачем. Залишити до часткового вистигання.

3) В частково вистиглій рідині з відварювання картоплі розвести дріжджі.

4) До картоплі додати сіль, борошно та розведені дріжджі. Замісити досить липке, м’яке тісто, яке після змащення рук олією, не клеїться до рук при ліпленні.

5) Одразу ж у сковорідці розігріти велику кількість рослинної олії для смаження. Сформувати руками невеликі плоскі млинці та викласти у розігріту олію.

6) Смажити картопляні млинці на середньому вогні до готовності. Викласти на тарілку застелену паперовим рушником.

Подавати млинці гарячими!

Джерело: 

facebook