fbpx
Суспільство
Вимагав гроші за проїзд: в Одесі водій маршрутки розірвав посвідчення дитини-сироти

Водій маршрутного таксі став вимагати гроші за проїзд, а потім вихопив у дитини з рук посвідчення, порвав його і викинув на дорогу. Ображений хлопець, до того ж, виявився бронзовим призером Чемпіонату світу.

Про це інформує ГО «Рада громадської безпеки» за даними мешканки Одеси, яка є опікуном двох неповнолітніх дітей 2003 р.н. та 2005 р.н., батьки котрих позбавлені опікунства та батьківських прав.

Читайте також: ЖІНКА ЗАВАЛИЛА БАРАХЛОМ КВАРТИРУ, А 94-РІЧНУ МАТІР ВИСЕЛИЛА В ПІД’ЇЗД

Зазначається, що посвідчення «Дитина-сирота, що позбавлена батьківського піклування» дає право на пільговий проїзд у міському транспорті, скористатись яким дітям відмовив водій одного із маршрутних таксі.

«Ранком 12 березня 2018 р., близько 10:00, діти їхали на тренування в маршрутному таксі № 137, державний номер 39-36.

Після того, як один із братів показав посвідчення, водій маршрутки почав вимагати гроші за проїзд, а потім вихопив документ з рук дитини – і почав його рвати та, врешті, викинув його на проїзну частину вулиці.

Ще більше обурює цей інцидент, адже обидві дитини-сироти добре вчаться і займаються спортом, є вихованцями одеського Клубу «Капітан» Національної Федерації таїландського боксу Муей Тай.

Брати гідно представляють рідне місто і країну за кордоном: старший є бронзовим призером Чемпіонату світу, призером Кубка Європи і чемпіоном України, молодший – бронзовим призером Чемпіонату України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для вжиття негайних заходів і упередження подібних випадків, звернення направлене директору Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

Джерело.

facebook