fbpx
Україна
Він тепер серед троянд: Наталка Могилевська розповіла музею “Голосу Мирних” про свого дядька з Маріуполя, життя якого забрала Росія: “Єдина сім’я, де я могла почуватися дитиною з рідними поряд, – це була сім’я у Маріуполі”

Він тепер серед троянд: Наталка Могилевська розповіла про свого дядька з Маріуполя, життя якого забрала Росія.

З першого дня повномасштабної війни Росії проти України співачка Наталка Могилевська залишалася у Києві, вона почала співати у метро, ​​займатися волонтерством та писати пісні, присвячені боротьбі із загарбниками, відвідувала госпіталі, допомагала будинкам для людей похилого віку, дитбудинкам та переселенцям.

Для музею “Голосу Мирних” Фонду Ріната Ахметова співачка розповіла про те, як у Маріуполі через ворожі обстріли поліг її рідний дядько.

Артистка зізналася, що Олександр був для неї другим батьком, бо рідного вона втратила вже давно.

“Єдина сім’я, де я могла почуватися дитиною з рідними поряд, – це була сім’я у Маріуполі”, – розповіла співачка.

Про те, що рідної людини немає, Наталя дізналася лише за два тижні – через відсутність зв’язку в Маріуполі. Поховати дядька довелося в його дворі серед троянд, які дуже любить Могилевська.

Її історія увійшла до архіву музею “Голосу Мирних” Фонду Ріната Ахметова – це найбільший у світі архів історій мирних жителів України, які постраждали від війни.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.