fbpx

Він закривав небо від російських ракет над українськими мирними містами: Відійшов у вічність 30-річний Віктор Сушков. Ми обіцяємо, ворог заплатить сторицею!

Він закривав небо від російських ракет над українськими мирними містами: Відійшов у вічність 30-річний Віктор Сушков. Ми обіцяємо, ворог заплатить сторицею!

Боронячи Україну від рос військ, пішов з життя чоловік редакторки видання OBOZREVATEL Ірини, кадровий військовий Віктор Сушков. 30-річний офіцер українських Сил ППО віддав життя, закриваючи небо над українськими мирними містами від російських ракет.

Уродженець Єнакієвого Віктор Сушков уже раз втратив малу батьківщину через російського агресора. І свідомо обрав шлях військового й пишався тим, що може захищати батьківщину. Служив в одній із військових частин на Дніпропетровщині. Торік створив родину з коханою дівчиною, яка працює у виданні obozrevatel.

Молодята мріяли про діток. Але на заваді втіленню мрій та довгому й щасливому життю разом стала війна.

Коли Росія підступно вторглася на територію України рано-вранці 24 лютого, Віктор із перших хвилин, як і тисячі його побратимів, став на захист рідної землі.

Колись, після завершення війни, ми неодмінно розкажемо, який неймовірний героїзм, відвагу та майстерність проявляли і продовжують демонструвати хлопці, захищаючи мирних українців від російських ракетних ударів та потужних авіабомбардувань, яких уже майже місяць завдає кремлівська окупаційна армія по наших містах та селах.

Саме під час виконання бойового завдання на Сумщині, під містом Охтирка, Віктор Сушков відійшов у вічність. Перед тим встигнувши збити ракету і врятувати десятки, а може, й сотні життів українців.

Ми висловлюємо глибоке співчуття нашій колезі та всім рідним і близьким полеглого героя. Ми поділяємо з вами вашу скорботу та біль.

І точно знаємо: за Віктора Сушкова, за обірвані життя інших захисників України, за понівечені долі тисяч мирних жителів, які скоює Федерація на території незалежної, суверенної держави Україна, ворог заплатить сторицею.

І перемога неодмінно буде за Україною.

You cannot copy content of this page