fbpx

Вінницька школярка закохала в себе мережі одним прекрасним вчинком: фото

Дев’ятикласниця з Вінниці Марія Чикальська за два дні самотужки прибрала територію місцевого півострова Бригантини, передає Канал 24.

Про це повідомляє vlasno.info.

За словами школярки, думки про велике прибирання у неї виникли після того, як з вона однокласниками вирішили відпочити на Бригантині, але навіть не змогли знайти жодної чистої ділянки.

Я поглянула на весь цей бруд та безлад і вирішила, що з цим потрібно щось робити. Попри те, що дуже люблю поспати, наступного дня вже о шостій ранку я згрібала у мішки сміття. Про свій задум не казала нікому, і виходила на прибирання раненько, аби люди не дивилися, як то кажуть, косими поглядами,
– розповіла Чикальська.

Читайте також: Українським автомобілістам готують черговий «сюрприз»

Дівчина додала, що прибирала півострів два дні. Загалом Марія назбирала близько 50 мішків сміття.

“Це було важко і морально, і фізично. Тому мене дуже пригнічує, коли люди не цінують роботу двірників чи, навіть, висміюють їх. Насправді це дуже важко і ще раз повторюся – вкрай неприємно”, – додала школярка.

Читайте також: Львівські патрульні відмовили від самoгубства 51-річного чоловіка

За словами Чикальської, вона хотіла прибрати територію та розповісти про свій вчинок, щоб інші замислились.

Багато людей подумали б, що це прибрали якісь двірники, бо це їхній обов’язок, і продовжували б там смітити й надалі. А так, думаю, що вінничани замисляться перш, аніж викинути сміття,
– додала школярка.

You cannot copy content of this page