fbpx
Шоу-бізнес
Віра Брежнєва розповіла, чому її дочка живе в США

Хоч старшій дочці Віри Брежнєвої Соні ще немає і 17 років, вона вже живе окремо від сім’ї і веде самостійне життя. Дівчинка навчається в школі в США і готується до вступу в університет.

За словами співачки, вона ніколи не було проти того, щоб дочка самостійно будувала життя. Але в той же час, Вірі було потрібно докласти зусиль, щоб Соня усвідомлено підійшла до свого майбутнього.

Читайте також: СЕРГІЙ СОСЄДОВ РОЗПОВІВ, ЧОМУ РОЗЧАРУВАВСЯ В АЛЛІ ПУГАЧОВІЙ

“Соня дуже серйозно ставиться до навчання. І мені радісно, ​​що вона усвідомлює: це потрібно для неї самої. Раніше, років до 14, вона швидше робила мені послугу.

Приблизно в тому віці у нас з нею якось відбулася розмова: “Ти можеш не вчитися, якщо вчишся, тільки щоб мені було спокійніше. Мені це не потрібно. Ти вільна, можеш робити все, що хочеш – це твоє життя, ти вже доросла людина.

Але ти повинна розуміти, що за таким рішенням піде то-то і те-то”. Тоді вона задумалася і зробила висновок: щоб досягти мети, їй потрібні знання”, – поділилася знаменитість в інтерв’ю.

Соня хоче пов’язати своє життя з кінематографом, однак, навіть якщо вона поміняє рішення, Віра вважає, що це навчання їй допоможе.

“Я допомагаю їй самореалізуватися. Навіть якщо у неї з роками зміниться бачення, все одно вона отримає хороший бекграунд і зможе вибрати собі професію до душі”, – підсумувала Брежнєва.

Джерело.