fbpx

Віталина Ющенко розповіла, чому Віктор уже в Канаді: – Друзі моїх батьків із Канади запропонували Віктору прилетіти до Торонто на навчання. Мої діти молилися разом зі мною за всіх, хто не міг виїхати з окупованих міст

Віталина Ющенко розповіла, чому її син Віктор уже в Канаді:

– Друзі моїх батьків із Канади запропонували Віктору прилетіти до Торонто на навчання.

Дочка третього українського президента Віктора Ющенка, багатодітна мати Віталіна Ющенка 10 квітня у Instagram повідомила, що її 17-річний син Віктор на 40-й день війни виїхав з України і зараз перебуває у Торонто (Канада).

“З початку війни до 40-го дня ми з дітьми залишалися вдома. Я допомагала та допомагаю Києву разом із волонтерською організацією Ukraine Alive 2022, яка була створена в перший день війни. Мої діти також робили велику роботу, вони були зібрані, слухняні, дотримувалися всі домовленості та молилися разом зі мною за всіх, хто не міг виїхати з окупованих міст”, – написала вона.

Віталина розповіла, що після звільнення Києва та Київської області вона задумалася про те, куди вступатиме її син-одинадцятикласник. Жінка наголосила, що до війни він планував навчатись в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Шевченка.

“Друзі моїх батьків з Канади, з якими нас пов’язує давня дружба, запропонували Віктору прилетіти в Торонто на навчання. Звичайно, ми довго не думали, сіли втрьох у машину і поїхали до Відня, щоб відправити Віктора на навчання. Віктор уже в Торонто! Дякую! рідним людям за допомогу та підтримку у ці важкі для кожної української сім’ї дні. Ваша гостинність, турбота та любов – це безцінно! Ми з Віктором це пам’ятатимемо завжди”, – повідомила Віталіна Ющенко.

Нагадаємо, Віталіна Ющенко – старша дочка третього президента України Віктора Ющенка, народилася 15 квітня 1980 року. Її мати – перша дружина політика Світлана Колесник, педагог з української мови та літератури.

У Віталіни Ющенко – троє дітей. Батьком старшої дочки Доменіки є бізнесмен Михайло Гончар, а Віктора та Андріану вона народила від підприємця Олексія Хахлєва. Пара розлучилася у 2011 році. Свої нинішні стосунки Віталіна Ющенко не афішує і не розголошує.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page