fbpx

“Вітаю, нарешті вас звільнили. Тепер ви заживете”, – сказав Світлані Тарабаровій родич з росії, після того, як підірвали Антонівський міст в Херсоні

“Вітаю, нарешті вас звільнили. Тепер ви заживете”, – сказав Світлані Тарабаровій родич з росії, після того, як підірвали Антонівський міст в Херсоні

Українська співачка Світлана Тарабарова (Tarabarova) розповіла про свого рідного дядька, який живе в Росії, як йому “забрала мозок” пропаганда. Знаменитість зазначила, що він був абсолютно нормальною людиною, а тепер він ніби осліп.

Про це співачка розповіла в інтерв’ю YouTube-каналу “Розмова”. Тарабарова додала, що вона особисто з дядьком ніколи не бачилася і не спілкувалася, на відміну від її сестри.

“Брат моєї мами живе в Росії, але я його ніколи не бачила. А моя сестра, коли він приїжджав до Херсона, спілкувалися. Коли в Херсоні підірвали Антонівський міст (за Антонівський міст йшли бої, але він не був підірваний, – ред.) місто було налякане. А він пише повідомлення моїй сестрі: “Галечка, вітаю, нарешті вас звільнили. Тепер ви заживете”. Це рідний дядько”, – розповіла співачка.

Вона зауважила, що всією сім’єю вони стали листуватися з родичем, і вони сподівалися, що після того, як розкажуть родичу правду про російську агресію в Україні, він змінить свою думку. Проте їхні спроби виявились безрезультатними.

“Він був абсолютно нормальною, сильною людиною, а тут відкрилося все… Ми переписувалися всією сім’єю з цією людиною. Ми перестали з ним листуватися, коли мама сказала заблокувати його. Рідна сестра сказала. Він не розуміє, він сліпий, настільки пропаганда забрала йому мозок “, – сказала артистка.

Вона також згадала, що її дядько почав скидати “правдиві” відео, знаходив якісь аргументи, намагаючись довести, що Росія “рятує” українців. Проте співачка вже втратила надію, що він схаменеться.

 

Все буде Україна!

Фото, скрін з відео

You cannot copy content of this page