fbpx
Суспільство
Водія маршрутки, який вигнав вдову бійця самого відправляють в АТО власним коштом

Хмельницький водій, який відмовив у пільговому перевезенні дружині зaгиблoгo учасника АТО, сам поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за власний рахунок.

Хмельницька влада ухвалила рішення щодо водія маршрутного таксі №38, який відмовив у пільговому перевезенні дружини зaгиблoгo учасника АТО Світлани Бойко.

Читайте також: СКОРО ВСІ ЛЮДИ НА ПЛАНЕТІ ПЕРЕЙДУТЬ НА СКОРОЧЕНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ

«З водія маршрутки та з перевізника ТОВ «Хмельницьке таксі» взяті пояснення та проведено жорстку бесіду. Перевізник і водій приносять вибачення. Власник підприємства-перевізника сьогодні зустрілася зі Світланою і також принесла свої вибачення.

Для покарання і профілактики водій поїде в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто і за рахунок перевізника. Вважаємо, що так буде справедливіше, ніж звільнити водія і залишити маршрут №38 без однієї машини», – написав на своїй сторінці у Facebook заступник мера Андрій Бондаренко.

Він додав, що на останній сесії міської ради депутати узаконили право на безоплатний проїзд в міському транспорті членам сімей загиблих учасників АТО.

Джерело.