fbpx

Володимир Зеленський озвучив, на які компроміси ніколи не піде Україна: “Перемога – це можливість врятувати якнайбільше життів”

Президент Володимир Зеленський озвучив, що Україна ніколи не піде на компроміси з Росією, які можуть призвести до розпаду країни.

«Можливо, якісь компроміси, які не загрожуватимуть нашому фізичному виживанню, буде зроблено для порятунку життів тисяч людей. Щодо компромісів, які можуть призвести до розпаду країни, тих, які пропонує, точніше, вимагає Путін у формі ультиматуму – ми ніколи не підемо на них. Ніколи», — наголосив глава держави в інтерв’ю виданню The Economist.

Відповідаючи на запитання, що таке перемога, Зеленський сказав, що це можливість врятувати якнайбільше життів.

«Ми віримо в перемогу. Ні в що інше повірити неможливо. Ми обов’язково переможемо, адже це наш дім, наша земля, наша незалежність. Це просто питання часу. Перемога – це можливість врятувати якнайбільше життів. Так, врятувати якнайбільше життів, адже без цього все було б безглуздим. Наша земля важлива, так, але зрештою це просто територія. Я не знаю, як довго триватиме війна, але ми боротимемося до останнього міста», – додав український лідер.

Слава Україні! Слава її захисникам!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page