fbpx

Володимир Зеленський після розмови з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн повідомив, коли чекати висновок, щодо заявки України на членство в ЄС

Володимир Зеленський після розмови з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн повідомив, коли чекати висновок, щодо заявки України на членство в ЄС

Україна раніше подала заявку на членство в Європейському Союзі. Проте висновок Єврокомісії буде аж за декілька місяців.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський після розмови з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Зеленський додав, що Україна продовжує рухатися до стратегічної мети.

“Висновок ЄК щодо заявки України на членство в ЄС буде підготовлений протягом декількох місяців. Уряду та Єврокомісії надано доручення”, – написав Зеленський.

Зауважимо, що раніше президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна має вступити в Євросоюз. Тому Україна подала заявку на членство в Євросоюзі, після чого Європарламент рекомендував надати нашій державі статус кандидата на вступ до ЄС. Тепер слово за Єврокомісією.

Водночас речниця Європейської комісії Ана Пісонеро заявила, що у Євросоюзі розуміють важливість для народу України стати частиною ЄС, тому пообіцяли швидко підготувати висновки на заявку для вступу.

Текст публікації Володимира Зеленського:

Мав предметну розмову з Президентом ЄК Урсулою фон дер Ляєн. Висновок ЄК щодо заявки України на членство в ЄС буде підготовлений протягом декількох місяців. Уряду та ЄК надано доручення. Спільно рухаємося до нашої стратегічної мети.

You cannot copy content of this page