fbpx

Володимир Зеленський: “Впевнений, що скоро скажемо людям: “Повертайтеся, загрози немає!” Влада вже думає про те, як оживити українські міста й відновити економіку після війни

Україні вдалося не допустити гуманітарної кризи на кордоні, – заявив у сьогоднішньому зверненні до українського народу президент України Володимир Зеленський.

Джерело: звернення Володимира Зеленського

– Нам вдалося не допустити гуманітарної кризи на кордоні. Вдалося організувати ситуацію так, щоб тисячі українських жінок і дітей отримали гідне ставлення. Ніхто не питає, якої вони національності. Якої вони віри. Скільки в них грошей. Фактично у нас більше немає кордону з дружньою Польщею. Бо ми разом на стороні добра. Нам не до кордонів.

Президент України подякував президенту Польщі Анджею Дуді та його дружині за рішучу допомогу нашій країні у час війни.

– Я впевнений, що вже скоро ми зможемо сказати нашим людям: повертайтеся! Повертайтеся з Польщі, з Румунії, Словаччини та всіх інших дружніх країн. Повертайтеся, бо загрози більше немає.

Зеленський також поінформував, що влада вже думає про те, як оживити українські міста й відновити економіку після війни.

– Я говорив з головою Світового банку Девідом Малпассом, виконавчим директором МВФ Крісталіною Георгієвою. Маємо згоду між найбільшими фінансовими інституціями заради підтримки України.

Вже є рішення про невідкладну допомогу та про десятки мільярдів доларів на відбудову України після війни. І це тільки перші рішення. Я підкреслюю це – тільки перші.

Віримо в нашу Перемогу і робимо все для неї! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page