fbpx
Україна
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.

Відома актриса Ада Роговцева привітала зі святом українських захисників, які вимушені зараз бути далеко від родин і домівок, захищаючи цілісність України. 

Популярність пані Ади не тільки в тому, що вона підтримує наших воїнів, але ще і в тому, що вона особисто, вже не перший рік, відвідує воїнів на передовій. Напередодні великого для бійців свята – Дня захисника України – актриса театру і кіно особисто привітала українських військовослужбовців:

“Вітаю всіх з Днем захисника України, тому що в Україні ми всі повинні бути захисниками нашої Батьківщини. З 2014-го року їжджу з колегами до наших військових, і де б ми не були, де б не виступали – це дуже потрібно. Людям необхідно тепло, почути добре слово, щоб їх обійняли, подивилися уважно в очі. Вони повинні відчути, що за них моляться.

Це основна наша робота, і я вдячна долі, що мені Господь дав сили жити, бачити, відчувати, любити. Я вас всіх дуже люблю! У вас ще попереду важкі часи, коли треба повернутися додому і мати мудрість в тому, щоб прощати тих, хто не знає, що ви бачили, через що ви пройшли, який це жах, бруд, кров, – війна. Ви це знаєте, тому будьте до нас поблажливі, адже дуже багато з нас навіть не замислюються над тим, як ви воюєте, рятуєте один одного, захищаєте нашу батьківщину. З вашим днем, хлопці!”

Джерело

facebook