fbpx

Вони просто нелюди: міноборони рф анонсує нові удари по підприємствах ОПК України та по “місцях перебування іноземних найманців”. У Міноборони Росії звинуватили Україну в ударі “тактичної ракети “Точка-У” з касетним боєприпасом” по Донецьку

Вони просто нелюди: міноборони рф анонсує нові удари по підприємствах ОПК України та по “місцях перебування іноземних найманців”

У Міноборони Росії звинуватили Україну в ударі “тактичної ракети “Точка-У” з касетним боєприпасом” по Донецьку. Одночасно в Міноборони Україні заявляли, що ракета, яка вдарила по Донецьку 14 березня вранці, однозначно є російською.

Нібито у відповідь на це московія вживе заходів щодо виведення з ладу підприємств оборонно-промислового комплексу України, які здійснюють виробництво, ремонт та відновлення озброєнь.

“Закликаємо громадян України, які працюють на цих підприємствах, а також мешканців прилеглих житлових будинків, залишити потенційно небезпечні зони”, – йдеться в повідомленні.

У Міноборони РФ також заявили, що нещадно завдаватимуть ударів по місцях розташування нібито іноземних найманців.

“Усі місця перебування іноземних найманців в Україні нам відомі. По них і надалі будуть завдаватися точкові удари, подібні до знищення 13 березня навчальних центрів у населеному пункті Старичі та на військовому полігоні Яворівський. Жодної пощади найманцям не буде, де б на території України вони не перебували”, – заявили в міністерстві.

Росія також взяла на себе відповідальність за атаки в населених пунктах Федорівка, Винарівка та Антопіль, а також по заводу “Антонов” – звідти, за твердженням міноборони оркостану, нібито вівся вогонь по підрозділах російських військ.

Бог все бачить, нелюди. Правда і перемога на стороні України.

Слава армії і ЗСУ!

Бережи нас всіх, Боже!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

You cannot copy content of this page