fbpx
Україна
“Вперше за 47 днів я побачила чоловіка. Сльози радості!”: Анна Саліванчук з дітьми повернулася до рідного Києва. “Бажаю кожному українцю пережити ці емоції!” (відео)

“Вперше за 47 днів я побачила чоловіка. Сльози радості!”: Анна Саліванчук з дітьми повернулася до рідного Києва. “Бажаю кожному українцю пережити ці емоції!”.

Анна Саліванчук повернулась до Києва: “Відчуття, яких не передати словами”

Українська акторка Анна Саліванчук днями повернулась до столиці України. Вона розповіла, якими були її емоції.

Українська акторка Анна Саліванчук, як і інші українці, покинула Київ на час загрози. Але днями вона повернулась до столиці.

Акторка розповіла, що дорога додому була дуже швидка і легка. Чим ближче зірка була до Києва, тим їй ставало легше на душі.

“2 місяці й 6 днів без тебе мій Київ. Шлях від Стрия до Рівного взагалі був прекрасним. Була неймовірна чудова погода. Дорогою до Житомира я потрапила у великий затор перед блокпостом на в’їзді у місто. Я навіть злякалася, невже це така пробка до самого Києва, але, на щастя, вона була тільки там. І, трохи почекавши, ми рушили далі вже без перешкод”, – поділилась Анна.

Зірка додала, що на заправках зникли великі черги, адже бензину там немає. Тому вона порадила фанам їздити з паливом. Саліванчук також зізналась, що під’їжджаючи до Києва, вона спостерігала ще ті видовища на дорогах.

“Ми спостерігали рoзбoмблені міста, села, будинки, заправки, магазини. По шкірі йшли мурахи… Тут по-справжньому відчувалися наслідки вiйни. Пережити бiль допомогла впевненість, що ми разом все відбудуємо, і наша Україна стане ще кращою”, – підкреслила акторка.

“Я вдома. Це неймовірні відчуття, які не передати словами. Вперше за 47 днів я побачила чоловіка. Сльози радості… вистрибнула на нього, немов в кіно, адже неймовірно за ним сумувала, і розлука з ним була дуже важкою. Вперше за 8 років спільного життя ми не бачилися так довго”, – розповіла актриса.

“Я пройшлася рідною квартирою, яку я залишила на такий довгий час, навіть не підозрювала, що так сильно її люблю. Мені інколи здавалося, що потрібно зробити ремонт, дещо замінити, але зараз розумію, що нічого кращого, ніж рідні стіни немає, і всі ці дрібниці не важливі. Це дуже класні відчуття. Я бажаю всім українцям повернутися до себе додому і відчути ті емоції, які я пережила”, – підсумувала знаменитість.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ann Salivanchyk (@salivanchuk.anna)


Фото – з інстаграму зірки