fbpx
Україна
Ворожок не треба, Олексій Арестович детально описав, що чекає на очільниа Кремля вже дуже скоро і як саме він завершить своє життя і володарювання: “Менше, ніж за півроку він перетворився на оце”

Олексій Арестович детально описав, що чекає на очільниа Кремля вже дуже скоро і як саме він завершить своє життя і володарювання.

А саме радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович 20 липня в Instagram опублікував епізод програми “Фейгін LIVE”, яка виходить на YouTube-каналі російського правозахисника та блогера Марка Фейгіна, в якому розповів про майбутнє президента РФ Володимира Путіна.

– Путін затіяв війну як вершину своєї політичної кар’єри та життя в цілому. Взяти під контроль Україну, погрожувати країнам НАТО, можливо, піти війною на країни Балтії. Все це здавалося реальністю. Він хотів відродити імперію та закрити дірку в душі через розпад СРСР . Навіки увійти у світову історію тріумфатором, – говорить Арестович.

Путін уявляв себе рівним російському імператору Петру l, вважає радник керівника Офісу президента.

– Але кульмінація виявилася провалом. Менше, ніж за півроку він перетворився на старого, що ледве дише. Що напишуть у підручниках історії, він добре розуміє. Це провал.

Він, звичайно, намагається бути в ролі світового вирішувача, але підсумки зустрічей не підтверджують цього. Бліда повістка із загальними фразами та без конкурентних заяв та рішень. Кінець його буде страшним. Щиро бажаю покаятися перед тим як зникати, – написав радник глави Офісу президента України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.