fbpx

Все більше країн підтримують миротворчу місію в Україні – про це заявив прем’єр Польщі – деталі: “Уявімо, що вся Україна стає Маріуполем, розбомбленим місцем, звідки втікають люди”

Все більше країн підтримують миротворчу місію в Україні – про це заявив прем’єр Польщі.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що країн, які підтримують ідею миротворчої місії в Україні, стало.

Про це повідомляє RMF24.

“Ми вже знаємо із ЗМІ за попередні дні, що були позитивні реакції з Данії та Литви. Сьогодні я можу сказати, що інші країни-члени висловили своє схвалення, але вони також очікують певної підтримки та спільного голосу від НАТО. Ми також наголошуємо, що це має бути місія НАТО”, – сказав Моравецький, відповідаючи на питання щодо сприйняття ідеї миротворчої місії.

“Для тих, хто скептично налаштований, а такі були і в залі Європейської ради, я б хотів, щоб вони уявили, що вся Україна стає Маріуполем, розбомбленим місцем, звідки втікають люди”, – заявив він.

Тоді, як він зазначив, державам доведеться прийняти “десятки мільйонів біженців”.

“Я думаю, що сьогодні, дивлячись на варварську поведінку Путіна і росіян, російських солдатів, ми можемо уявити гірші сценарії. На жаль, я можу уявити і гірші сценарії, тому презентація цієї концепції знаходить все більш благодатний грунт”, -сказав прем’єр-міністр Польщі.

У той же час генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, говорячи про можливість миротворчої місії в України, заявив, що Альянс не має наміру відправляти війська в Україну.

Слава Україні і ЗСУ!

Разом – до Пермоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

You cannot copy content of this page