fbpx
Україна
Вторгнення РФ в Україну змінило їхні стосунки. Як саме і в який бік – відверто розповів Володимир Зеленський, не приховуючи сокровенного. – Але в тебе може бути своя думка, – заперечила йому дружина

Вторгнення РФ в Україну змінило їхні стосунки. Як саме і в який бік – відверто розповів Володимир Зеленський, не приховуючи сокровенного.

Президент України і його дружина Олена дали інтерв’ю британському журналісту Пірсу Моргану, яке 28 липня опубліковано на його каналі у YouTube.

Зокрема, подружжя розповіли, як змінився їхній шлюб за час війни.

Почувши запитання журналіста про те, чи змінилися через обставини в Україні стосунки між ними, Зеленська заявила, що може відповісти першою. На думку дружини президента, випробування роблять міцні сім’ї лише сильнішими.

– Думаю, у нас станеться саме так. Ми ще більше стали цікавими один одному, нам ще більше є, що один одному розповідати при кожній зустрічі, – зазначила вона. – Хочу, щоб це випробування нас об’єднало ще більше.

А після цього між подружжям відбувся жартівливий діалог.

– Тепер я вже не можу інакше відповісти, – заявив Зеленський.

– Але в тебе може бути своя думка, – заперечила йому дружина.

– У мене є своя думка, хоча коли ти поруч, твої думки у пріоритеті, – зазначив президент України.

Він наголосив, що щасливий зі своєю дружиною.

– Так сталося, що в мене одна дружина, одне кохання, одна сім’я. Напевно, є різні моменти в сім’ях у різні роки. Я ніколи не відчував, що у нас щось не те з нами, щось не те з нашими стосунками, – зізнався Зеленський.

Український лідер уточнив у дружини, чи буває їй нудно з ним, на що Олена відповіла, що нудно їй буває без нього.

– Тому я не бачу великих змін, але те, що війна змінює – це точно, – резюмував президент України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.