fbpx
життєві історії
Ввечері, коли я поверталась з прогулянки, двері будинку були зачинені. Я подзвонила у дзвінок, вийшла злобна свекруха і заявила: “Де була досі, там і йди”. Та потім все ж таки відчинила зі словами: “Припиняй мені ті гулянки, а то мені це геть не подобається, що ти хати не тримаєшся!”. Настрій мій був зіпсутий. Цілу ніч я не могла заснути. Та ще більше мене здивувала реакція чоловіка. Виявляється, я в цій хаті ніхто!

Коли ми з чоловіком побралися, то прийшли жити до нього. На той час з ним ще жили бабуся і мама Ольга Володимирівна.

Скажу чесно жити в невістках це випробування не для слабких. Адже це постійно тебе старше покоління вчить як жити, коли тобі вставати, що готувати, ну і звичайно, як догоджати їхньому синочку.

Ну а ти почуваєш себе термінатором. Наче виходила заміж, щоб мати сильне плече на яке можна обпертися, а вийшло так що підставляєш два своїх плеча, щоб чоловіку комфортно жилося.

Так склалось, на щастя, що недалеко від мене в невістках живе одна з моїх подруг.

На вихідні вже ближче вечора ми любимо погуляти, попліткувати, одним словом, є кому виговорити все, що накипіло на душі. Інколи мене підтримає мудрою порадою, а інколи просто легше стає від того, що просто виговоришся.

З чоловіком мені важко про таке говорити, адже він не хоче про “своїх жінок” нічого поганого слухати, адже я людина новенька в їхній сім’ї, а їм до мене жилося взагалі без проблем, то виходить, що я прийшла і створюю всі ці ситуації сама.

Починає говорити мені, що то мені варто мінятися, якщо хочу спокійного життя.

А вже вчора ввечері, коли я поверталась з прогулянки, двері мого будинку були зачинені. Коли я подзвонила у дзвінок, вийшла злобна свекруха і заявила мені: “Де була досі, там і йди”, та потім все ж таки відчинила зі словами: “Припиняй мені ті гулянки, а то мені це геть не подобається, що ти хати не тримаєшся”.

Читайте також: З Сашком ми зайшли у Львівську реберню, в якій я давно хотіла побувати, прогулялися по центру, квіти, милі дотики. А на кінець він запитав мій адрес, і ми поїхали. Коли я виходила з автівки, Саша попросив, не дзвонити йому, мовляв можуть бути важливі зустрічі. – Я все сам, ти тільки чекай! – Його галантність геть затьмарила мені розум. Тепер не знаю, що робити

Настрій мій був зіпсутий. Цілу ніч я не могла заснути. Чоловік вважає, що мама має рацію.

То виходить, що я взагалі не маю свого простору, а моє життя тепер підпорядковується чужій людині! Чому так і як з цим боротися?

Дайте пораду, як до цих людей донести, що я особистість і маю право на власну думку і вибір!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page