fbpx
Україна
Ви закохані або мрієте, щоб у ваше життя постукало кохання? Тоді вам – сюди! Відвідайте це дивовижне місце – український Острів кохання. Особливе відчуття дотику до казки вам забезпечено! Ось де воно знаходиться і як добратися. Любіть і відкривайте для себе нашу Україну – вона неймовірна!

Ви закохані або мрієте, щоб у ваше життя постукало кохання? Тоді вам – сюди! Відвідайте це дивовижне місце – український Острів кохання. Особливе відчуття дотику до казки вам забезпечено! Відкривайте для себе нашу Україну – вона неймовірна!

Острів кохання з казковим будиночноком на ньому знаходиться у село Старий Солотвин в Житомирській області. Засноване воно в кінці 16 століття і має досить багату історією, яку можна почути тут від місцевих жителів.

Однак по-справжньому популярним це невелике село стало зовсім недавно – після того, як в інтернеті все частіше стали з’являтися фотографії мисливського будиночка, який розташований саме в Старому Солотвині.

Сам Острів кохання рукотворний – він був створений в 19 столітті. Це зовсім невеликий острівець, на якому стоїть дуже колоритний невеликий дерев’яний будиночок.

Цей мисливський або рибальський будиночок збудовано з дерева і виглядає він так, ніби перенісся в реальність зі старої казки – саме такою в описах змальовується хатинка, наприклад, Баби Яги.

Однак це не заважає місцю йбудиночку виглядати неймовірно романтично, казково, магічно! Тут дуже світла енергетика. Будиночок оточений водою і декількома деревами, а пройти до нього можна по невеличкому дерев’яному містку.

Завдяки таємничій атмосфері, яка тут панує, і дуже мальовничим краєвидам, Острів любові миттєво став популярний серед українців і навіть туристів з інших країн, і багато хто шукає можливість побувати в цьому колоритному місці.

Чим тут зайнятися, спитаєте? Так, Острів любові зовсім невеликий, тому тут годі й шукати кафе або музеїв.

Та найбільша розвага тих, хто приїжджає сюди –  фотографії: тут в будь-яку погоду можна зробити безліч приголомшливих і атмосферних знімків!

Особливо популярний острів серед закоханих пар і молодят. Навпроти острівця можна розбити намет і спостерігати за будиночком під зірками.

Найпростіше дістатися до Старого Солотвина на електричці – треба доїхати до селища Рея, а звідти дійти пішки (займе годину ходьби). Своєю машиною також можна доїхати – до Житомира, а потім повернути на Бердичів.

Головна особливість Острова кохання – в його атмосферности і мальовничості. Це місце для любителів красивих видів, а також для тих, хто захоплюється фотографією. У будь-якому випадку, особливе відчуття дотику до казки тут забезпечено!

Любіть Україну і відкривайте її для себе, вона неймовірна!

Незабутніх вам вражень!

Автор – Альона Мірошинченко. За власними матеріалами і матеріалами з відкритих джерел.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook