fbpx
Цікаве
Ви зрадили партнера: що робити? Три поради.

Зрада – це завжди боляче, нечесно і складно. Ми не схильні до моногамії по природі, однак вантаж зради буде висіти і тиснути на нас довго.

Саме тому ми зібрали 3 поради, які можна втілити в життя і спробувати стерти зраду з вашої “історії відносин”.

Підіть, не розповідаючи

Найрадикальніша і крайня порада. Проаналізуйте причину вашої зради. Адже якби ваші стосунки з хлопцем були б здоровими, то ймовірність зради була б нульовою. А так ця ситуація може стати хорошим поштовхом для вас, щоб задуматися про необхідність відносин на даний момент. Відчуваєте, що вам все одно – йдіть негайно.

Читайте також: РОЗРИВ – ЦЕ СТРЕС. ЗАВЖДИ. ЦІ 3 ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ, ЩО ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ, ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ВПОРАТИСЯ ШВИДШЕ.

Рубати з плеча

Розповісти про все коханому і чекати його вердикту – зовсім не кращий варіант, проте варто усвідомлювати всю ситуацію і виходити з неї будь-якими шляхами. Наприклад, цим. Якщо у вас дорослі, серйозні відносини або ви перебуваєте в шлюбі, то ймовірність вибачення трохи вище. Є і величезний плюс – ваша совість стане чистішою через відсутність необхідності приховувати цю таємницю.

Піти до сімейного психолога

А краще з чоловіком. Дуже часто фахівці можуть побачити рішення там, де ви вже поставили хрест. Однак якщо ви в глибині душі відчуваєте, що відносини не врятувати – не обманюйте себе і чоловіка. Скажіть йому все чесно і спробуйте зберегти гідність.

Джерело:

facebook