fbpx

“Виглядаєте краще ніж в Росії!: Алла Пугачова показала себе “у лікарні Ізраїлю, через проблеми з серцем”

“Виглядаєте краще ніж в Росії!: Алла Пугачова показала себе “у лікарні Ізраїлю, через проблеми з серцем”

На тлі чуток про госпіталізацію через “серце”, які напередодні поширилися в ЗМІ, російська виконавиця Алла Пугачова записала ролик, щоб заспокоїти занепокоєних шанувальників. Попри плітки про необхідне лікування в Ізраїлі, 73-річна співачка продемонструвала, що живе звичним життям, розважається і навіть п’є “червоненьке”.

Відеовідповідь пліткарям записав чоловік артистки, пародист Максим Галкін. Разом з друзями та дітьми пара відсвяткувала Вербну неділю і виклала це в Instagram.

Зіркове подружжя на свято вирушило до місцевого ресторану, де зустрілися з друзями та їхніми малюками. Щоб запам’ятати цей момент та показати недоброзичливцям, що з Аллою Борисівною все гаразд, комік зняв усю компанію на відео.

В один з моментів об’єктив націлився на співачку, яка підняла догори келих і привітала шанувальників з християнським святом.

В коментарях прихильники відмітили, що відпочинок та переїзд з Росії пішов Примадонні на користь, а сама вона виглядає молодшою та красивішою ніж раніше.

“Зі святом, Алло Борисівно. Вони не дочекаються”, “Красунчики”, “Дуже раді вас бачити”, “Чудово виглядаєте”, “Ви на канікулах?” – йдеться в коментарях.

Нагадаємо, що Максим Галкін та Алла Пугачова засудили війну в Україні та покинули батьківщину одразу після нападу Росії на незалежну державу.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page