fbpx
Україна
Вихідні на Новий рік 2020: скільки будемо відпочивати в січні

Новий рік – найбільш очікуваний свято. Щоб докладніше розібратися, скільки відпочиватимуть українці протягом новорічних та різдвяних свят в січні 2020 року – читайте далі. Джерело

Календар вихідних допоможе вам визначити офіційні вихідні, за допомогою яких ви зможете виділити час на відпочинок. Щоб сумлінно спланувати святкові зимові канікули, потрібно знати, скільки вони триватимуть.

Читайте також:

Календар вихідних та святкових днів в січня 2020

1 січня – Новий рік (вихідний);

6 січня – Святвечір (вихідний);

7 січня – Різдво Христове (вихідний);

8 січня – Пресвятої Богородиці Марії;

9 січня – Святого апостола Стефана;

13 січня – Віддання Різдва Христового (Меланії);

14 січня – Старий Новий рік (Василя);

18 січня – Другий Святий вечір (Щедрий вечір);

19 січня – Хрещення Господнє або Йордан;

20 січня – Іоанна Хрестителя;

25 січня – Великомучениці Тетяни.

Перший день Нового 2020 припадає на середу, Святвечір українці святкуватимуть наступного тижня січня – в понеділок, а Різдво Христове припадає на вівторок.

Всі громадяни України будуть відпочивати 1 січня і 7 січня. З огляду на вихідні дні, українці будуть відпочивати в січні 10 днів.

Читайте також: Українці можуть їздити без віз ще в одну країну

Українці будуть відпочивати в січні 10 днів

На Святвечір 6 січня в Україні буде офіційний вихідний. Тому українці відпочиватимуть три дні поспіль і робочий тиждень почнуть в середу 8 січня.

Втім, додатковий день для відпочинку доведеться відпрацювати. Тому, субота, 11 січня буде робочою.

Новий рік в Україні

Новий рік 2020 буде роком Білій Щура за китайським календарем. Для покровителя року найбільш важлива сім’я і близькі, тому Новий рік треба провести в колі сім’ї. Колір свята – білий, металевий і молочний.

Щур – перший знак в китайському календарі. Представникам цього знака властива боротьба за справедливість і сильний характер. Білий колір символізує чистоту, щирість і добрі помисли.

Читайте також: Новий рік 2020: якою буде головна ялинка України та святкування в Києві – фото

Незважаючи на те, що 2020 рік високосний, астрологи кажуть, що він є вдалим для створення союзів і поповнення в родині. Зірки обіцяють всім благополуччя і фінансового достатку. Якщо правильно продумати, яким чином заробити більше, то Біла Щур з радістю цьому допоможе.

Рекомендується в Новому році не витрачати даремно час. Будьте рішучими і впевненими в собі і не стійте на одному місці.

Регулярно займайтеся спортом, тримайте тіло в тонусі, не лінуйтеся, будьте акуратними, знайдіть собі хобі і постійно самовдосконалюється.

Головний зимове свято потрібно зустрічати в гарному настрої і у веселій компанії. Покровитель 2020 року любить добре поїсти, тому святковий стіл повинен бути багатим на страви.

Задоволення Білій Пацюкові принесе сир, тому не забудьте про головне інгредієнті Нового року. За даними астрологів, людей народжених в рік Коня в 2020 році очікує величезний успіх, а представники Свині нарешті дочекаються щирою і справжньої любові.

Різдво в Україні

Різдво в Україні – один з найважливіших свят в році, який має багато давніх традицій. Цикл релігійних зимових свят вважається найбільш містичним з усіх. У цей таємничий період ворожать на майбутнє і вірять у прикмети.

Дуже цікава традиція в вечір Різдва. Це таємниче частування називають Святим Увечері, в яке обов’язково входять дванадцять (за кількістю апостолів) пісних страв. Головна страва Кутя – символізує єднання з Богом.

14 січня українці відзначають свято Святого Василя, якому передує Щедрий Вечір, коли господині готують дванадцять страв, але вже не пісних. Після вечері дівчинки йдуть щедрувати, а молодь збирається для ворожіння на суджених.

Цикл Різдвяних свят завершує Хрещення Господнє. У період свят вітаються один з одним: “Христос народився – Славімо Його”.