fbpx
Україна
Виникли розбіжності: Подоляк поділився подробицями четвертого раунду переговорів РФ та України щодо припинення війни (фото)

Виникли розбіжності: Подоляк поділився подробицями четвертого раунду переговорів РФ та України щодо припинення війни (фото)

У понеділок, 14 березня, о 10-30 стартував 4-й раунд перемовин Росії та України у форматі відеоконференції. Вони стосуються припинення війти, яку РФ розв’язала на території нашої країни.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у своєму Twitter передбачив важку розмову. Він зазначив, що Росія продовжує залишатися в ілюзії про правильний вибір своєї стратегії (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Переговори. 4-й раунд. Про мир, припинення вогню, негайне відведення всіх військ і гарантії безпеки. Важка розмова. РФ хоч і усвідомлює всю безглуздість своїх агресивних дій, проте залишається в ілюзії, що 19-денне знущання над мирними містами України – правильний вибір стратегії”, – зазначив Подоляк.

Згодом Подоляк зазначив, що у процесі перемовин сторони активно висловлюють свої вже уточнені позиції.

“Комунікація важко, але йде. Причина розбіжностей у тому, що ми маємо дуже різні політичні системи. Україна – це вільний діалог у суспільстві та обов’язковий консенсус. Росія – це ультимативне придушення власного суспільства”, – написав він.

Слава Україні! Героям Слава!