fbpx
Цікаве
Вислухавши розповідь внучки про те, як у неї опускаються руки від постійної боротьби і вирішування проблем, бабуся дала мудру пораду. Вона попросила внучку зробити вибір: «Кава, картопля або яйце. Що вибереш ти?»

Вислухавши розповідь внучки про те, як у неї опускаються руки від постійної боротьби і вирішування проблем, бабуся відвела її на кухню і попросила зробити вибір.

Бабуся, не кажучи ні слова, наповнила водою три каструлі і поставила їх на вогонь. У першій виявився картопля, в другій – яйце, а в третій – ложка меленої кави.

Через деякий час бабуся виклала на тарілку варені картоплю і яйце, а каву налила в кухоль. Після вона попросила внучку описати, що та бачить.

Дівчина так і відповіла: «Яйце, картопля і кава».

На прохання бабусі дівчина помацала картоплю, яка виявилася м’якою, розбила яйце, яке виявилося зварене круто, і зробила ковток кави. Вона не могла зрозуміти, що ж ховається за всіма цими діями.

І тоді бабуся пояснила:

«Всі продукти виявилися в однакових умовах, але картопля стала м’якою, а яйце затверділо. А ось кава не тільки змінилася, але й перебудувала умови, в яких опинилася».

Бабуся запитала: «На кого схожа ти?»

Яйце, зустрівшись з труднощами, закам’яніло і стало грубим і жорстким.

Картопля – розм’якла і ослабла.

І тільки кава змінила умови під себе, перетворивши киплячу воду в ароматний напій.

«Будь, як кава! І тоді кожне нове випробування стане не стіною, але сходинкою до вершини!».

Читайте також: ПАМ’ЯТІ МУСЛІМА МАГОМАЄВА. ПОСЛУХАЙТЕ, ЯК ЗВОРУШЛИВО І ТРЕПЕТНО ​​ТОРКАЮТЬСЯ ДО ГЕНІАЛЬНОГО МАГОМАЄВА АЛЕССАНДРО САФІНА І ЕМІН АГАЛАРОВ! НЕПЕРЕВЕРШЕНА «СИНЯ ВІЧНІСТЬ» У ЇХ ВИКОНАННІ СХВИЛЮЄ ВАШУ ДУШУ ДО “МУРАШОК.” (ВІДЕО)

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page