fbpx
Цікаве
Виявляється,  приманити грошики так просто! Достатньо обрати ПРАВИЛЬНИЙ гаманець. Перевірила – працює.

Види енергій існують різні, проте закон збереження цієї самої енергії ніхто не відміняв: фізика наука точна, сперечатися складно. Деякі люди абсолютно впевнені в тому, що гроші є суть збережена енергія, тому що її легко конвертувати в зрозумілий і необхідний еквівалент. Вона може виражатися в трудових годинах, бензині і навіть ліверній ковбасі. Є гроші – можеш обміняти їх на що завгодно.

А що ж на рахунок сховища для цієї настільки шанованої на всій планеті енергії? Ось як збільшити доходи за допомогою гаманця.

По-перше. Не варто ставитися до грошей легковажно, адже вони не дістаються тобі просто так. Тому і будинок для грошей повинен бути відповідним, якогось несерйозного місця бути не може!

По-друге. Виходячи з твердження вище, приходимо до того, що матеріал, колір і розмір гаманця мають значення. Якщо гаманець не по руці і тобі незручно його тримати, то і гроші в ньому не затримаються. Він повинен бути розміром приблизно з твою долоню, комфортно лягати в руку і викликати приємні тактильні відчуття, а не ефект мокрої жаби, яку тільки що дістав зі ставка твій син-шибеник.

По-третє. Не потрібно вибирати для гаманця якийсь дивний колір і химерний фасон. Щільний, насичений відтінок, який можна порівняти з твоїм душевним спокоєм і почуттям міцного фундаменту. До речі, май на увазі – білий і жовтий колір не підходять, тому що історично не мають влади над грошима. Втім, якщо тебе не турбує збільшення твого доходу, можеш сміливо такий гаманець собі дозволити.

Читайте також: КІЛЬКА РОКІВ ТОМУ НАШ ГІСТЬ, ТОВАРИШ ЧОЛОВІКА З ГРУЗІЇ, НАВЧИВ МЕНЕ ГОТУВАТИ СПРАВЖНІЙ ГРУЗИНСЬКИЙ ХАРЧО. ЦЕ НАЙСМАЧНІША СТРАВА З ЯЛОВИЧИНИ! І ВІДТОДІ – НАША РОДИННА УЛЮБЛЕНА ЗИМОВА ПЕРША СТРАВА, НАВАРИСТА, ЗАПАШНА. СМАК У ХАРЧО БАГАТИЙ, СУП СИТНИЙ І ЗІГРІВАЮЧИЙ – ЧОЛОВІКАМ ТІЛЬКИ ТОГО І ТРЕБА!

По-четверте. Аксіома така: люди, яким байдуже, в чому вони зберігають гроші – багатими не бувають. І це наступний аспект, на який обов’язково потрібно звернути увагу. По-справжньому притягують гроші тільки шкіряні гаманці. Все правильно, дорогий аксесуар зобов’язує.

У п’ятих. У твоєму гаманці обов’язковий абсолютний порядок, а значить, в ньому будуть відділення для купюр, монет і кредитних карт. Якщо все упереміш, то і фінансова історія буде такою ж. Сьогодні є, завтра немає, від такої ситуації залежати абсолютно не можна. І ще: ні в якому разі не залишай гаманець порожнім. Нехай це буде невелика купюра, але в гаманці вона повинна бути.

На завершення щиро хочемо побажати тобі удачі і фінансового успіху! Якщо хочеш незабаром отримати велику суму грошей, обов’язково перейшли посилання на цю статтю десяти своїм друзям, збудеться обов’язково))) А поки чекаєш, поділися своїми способами, які стовідсотково притягують гроші!

Джерело: