fbpx

Виявляється, свекруха на святі не мала що їсти, хоча я запропонували розігріти вчорашню гречку з відбивними. Вона відмовилася, і все ж таки з’їла декілька замовлених рол. Коли вона покинула торжество, я видихнула, бо напруга відчувалася сильна. Але ввечері мені зателефонувала Олена, і сказала, що дуже її мама мене хвалила. – Ти також щоб з фартушком не бігала. Бери з Анни приклад. – А мені в очі свекруха сказала геть інше

Виявляється, свекруха на святі не мала що їсти, хоча я запропонували розігріти вчорашню гречку з відбивними. Вона відмовилася, і все ж таки з’їла декілька замовлених рол. Коли вона покинула торжество, я видихнула, бо напруга відчувалася сильна. Але ввечері мені зателефонувала Олена, і сказала, що дуже її мама мене хвалила. – Ти також щоб з фартушком не бігала. Бери з Анни приклад. – А мені в очі свекруха сказала геть інше.

Ще раз в тому житті я переконалася, що ніколи невістка для свекрухи не стане донькою.

Не можу сказати, що в мене погана свекруха. Вона не вмішується в наше з Василем життя. Не нав’язує нам свою думку у вихованні дітей, не перевіряє мене на чистоту в домі.

Ми живемо окремо в своєму будинку і жалітися не маю права.

Ми з чоловіком виховуємо двох діток. Сину 14 років, і донечці пару неділь тому виповнилося десять.

Ми з чоловіком маємо свій невеличкий бізнес. Не скажу, що можемо дозволити собі багато чого, але стараємося і впевнено йдемо до своєї мети.

У мого чоловіка є ще рідна сестра. Ми з Оленою гарно ладнаємо. Часто одна одній даємо корисні поради.

Раз на два дні ми з нею завжди зідзвонюємось, щоб дізнатися як справи і трішки попліткувати. Олена також з чоловіком і донечкою живе в своєму будинку.

І ось недавно в моєї Данелії був ювілей – десять рочків.

Ми не дуже хотіли святкувати, оскільки не на часі, але дочка захотіла невеличкого свята і ми його їй влаштували.

Данелія запросила п’ятьох своїх однокласниць і друзів.

Також прийшли і куми і мої та Василя батьки. Правда, Олена, сестра Василя зі своїм сімейством не змогли приїхати, оскільки захворів її чоловік, і вона не хотіла його одного залишати дома.

Я з дочкою одразу ж обговорила меню. Данелія відмовилася від традиційних страв. Я її розумію, зараз дітей олів’є і м’ясною нарізкою не здивуєш.

Ми замовили піцу, картоплю фрі, бургери. На десерт був торт і морозиво. В саду ми зробили гарний стіл зі смаколиками.

Для дорослих я також вирішила не морочити собі голову і по спеціальній акційній пропозиції в честь свята замовила декілька сетів суші, також була піца, фрукти, морозиво.

Словом, ніхто не голодував. Але як виявилося, свекрусі така їжа недовподоби.

Я навіть запропонувала їй вчорашню гречку з відбивними, але вона відмовилася, з’ївши декілька рол.

Але вже коли збиралася їхати до себе, то акуратно натякнула, що могла б я і щось сама приготувати, бо дуже все в наш час дорого замовляти. І я така неекономна, а точніше, лінива, все свято “замовила”.

Я вирішила не “огризатися”, для чого мені псувати собі нерви.

Але ввечері мене чекав сюрприз.

Зателефонувала мені Олена і сказала, що дуже мамі сподобалось свято, і вона навіть порекомендувала їй також не стояти біля плити два дні, коли в її доньки день народження буде.

Читайте також: Свекруха приїхала з Італії і зупинилася у нас, оскільки свою квартиру здає в оренду. Приїхала, скажу відверто, гонорово, роздавши обом онукам по 500 євро. І якби я випадково не почула її розмову з дочкою, то була б щаслива. Тепер хоч бери, і ці гроші їй повертай. Ольга Степанівна думає, що вона і вся її сімейка “всі розуми поїли”, а ми так – “турки небесні”

Ну ось, це зовсім інша справа. Але чому б не подякувати мені особисто?

То дочці виявляється можна тратитися в наш час, а невістці ні?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page