Вже кілька років я тільки й дивлюся, як мій Остап лежить на дивані, плюхкає насіння, дивиться в екран планшету.
Мій чоловік має мити підлогу, посуд, закладати розвішувати прання на балконі, прасувати, зварити борщу чи супу, вареників наліпити, коли треба.
Отже, дивлячись з дня у день на свого чоловіка Остапа, який розвалився на дивані перед телевізором, я зрозуміла, що тут щось не так і це треба міняти. У вихідні у нього комп’ютер, телевізор, телефон, а у мене відповідно свої захоплення: каструлі, пилосос, пральна машина і прасувальна дошка.
А навели мене на цю думку під час прибирання шкарпетки ненаглядного, які знову лежали біля дивана. І я вирішила, що настав час розподілити обов’язки по будинку порівну.
До такого рішення я приходила не раз, але зупиняло те, що в будинку тоді все занепаде, і мені доведеться самій знову все налагоджувати. Пам’ятаю скільки коштувало сил і емоційного здоров’я переконати чоловіка зробити ремонт та поміняти меблі.
Але нарешті терпець мій урвався, і я вирішила висловити все Остапу: що я не Попелюшка, а він не принц, якому треба прислуговувати. Для нього це стало прямо дивиною, він одразу сказав, що він не зуміє, а в мене і так все виходить, і я всюди встигаю. Він не розуміє того, що швидко все я роблю не від того, що я така вміла, чи мені це легко, а тому, що в мене завжди бракує часу.
І я вирішила поділити домашні обов’язки на двох. Я працюю і втомлююся на роботі я так само, як і він, то чому він приходить і відпочиває, а я ще цілий вечір працюю ще й вдома, не кажучи вже про вихідні, коли потрібно і приготувати, і прибрати, і купити продукти на тиждень.
З цього моменту почалися конфлікти, закінчився комфорт у чоловіка і Остап дуже незадоволений тим, що доводиться пилососити або винести сміття, поки я готую обід. Я попередила, що поки я цим займатимуся, то готувати і купувати їжу доведеться йому самому.
Я згодна бути домогосподаркою, тоді нехай він заробляє, щоб нормально забезпечити сім’ю, а я забезпечуватиму йому комфортний відпочинок після роботи. А поки це не так, то обов’язки по дому будуть розділені порівну. Інакше, якщо я можу і гроші заробляти, і лампочку сама поміняти, то навіщо мені чтакий оловік?
Галині Степанівні, мамі Богдана, дуууже не сподобалося, що я за її синочка взялася! Але мені байдуже. Якщо вона хоче, аби у її сина була нормальна родина і бачитися зі своїм улюбленим онучком – нехай не пхає свого цікавого носика, куди не слід, так я їй і пояснила. Всім добра, миру й гарного тихого сімейного вечора!
Фото – авторське.
Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.
Недавні записи
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором
- Свекруха Марина Федорівна – золота людина. Мудра, знає життя на багато краще за мене. Маю її слухатися, щоб з мене хоч якийсь толк був. Я не правильно доглядаю за чоловіком, тобто її сином, неправильно роблю все для дитини. Днями зібралася я прибрати зуб, муляє мені давно, а мама чоловіка каже мені: “Не здумай! Тобі занесуть щось і в щоці утвориться дірка!” І що тепер робити – не знаю, невже свекруха права? А вона мені: “Ти йому ручки-ніжки пошкодиш. Ось я дивилася передачу, там так і було”
- Я ще в п’ятницю попередила і сина і невістку, щоб приїхали в село, бо потрібно все з поля допомогти зібрати. В мене дочка ще є, Наталка зі мною живе, але до роботи – дуже лінива. А ось невістка – інша справа. Того дня ми мали справу з морквою і бурячком. Невістка копала, а я відразу ж обчиняла. Робота в нас йшла конвеєром, тільки бухгалтерія підвела, як любить сміятися мій чоловік. А після роботи всі сіли до столу. Я й не сподівалася, що моя невістка така