fbpx
Україна
“Вже з 5 вересня. Українці повинні бути готові!”: астроекспертка Ольга Медвецька повідомила про “вирішальний бій” у війні з росією

“Вже з 5 вересня. Українці повинні бути готові!”: астроекспертка Ольга Медвецька повідомила про “вирішальний бій” у війні з росією

Астроекспертка Ольга Медвецька впевнена, що на початку вересня ситуація на фронті буде дуже “гарячою”. Гостра фаза війни буде тривати не менше місяця, а кульмінація настане у жовтні.

“Вже з 5 вересня ситуація на фронті почне ставати все більш “гарячою”. Триватиме це нагнітання та загострення до кінця жовтня, коли настане кульмінаційний період війни, адже саме тоді на небосхилі відбуватимуться важливі астрологічні події”, – уточнила астрологиня.

Для всіх нас буде важливим день сонячного затемнення — 25 жовтня. Це затемнення, за баченням Медвецької, відбуватиметься у момент напруженого аспекту між Сатурном та Ураном.

Астрологиня наголосила, що це означає фінальний бій між минулим та майбутнім, між запеклим авторитаризмом та новітньою демократією, між підлеглістю та свободою.

Все, що трапиться у цей час, матиме неймовірно вирішальне значення для ситуації на фронті.

Віримо в швидку перемогу України.

Але пам’ятайте, кожен повинен стояти на своєму фронті!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua