fbpx
Україна
Вже завтра мова обслуговування споживачів має бути виключно українською. Куди звернутися у разі порушення ваших прав на отримання інформації та послуг українською мовою

Вже завтра мова обслуговування споживачів має бути виключно українською. 

Я к ми вже повідомляли, з 16 січня мова обслуговування споживачів в Україні має бути виключно українською.

Завтра,  16 січня, вступає в силу ст.30 Закону “Про забезпечення української мови як державної”. Це означає, що мова обслуговування споживачів має бути виключно українською!

“Відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою.

У супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав’ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці, де б ти не був – обслуговування має бути українською. Лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою”, – пояснили на сторінці Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня.

У разі порушення твоїх прав на отримання інформації та послуг українською мовою можна звернутися до Уповноваженого із захисту державної мови: 01001, м. Київ, провулок Музейний, 12; e-mail: kremin@kmu.gov.ua

Я ви ставитися до даного нововведення?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook