fbpx
Світ
Xто замкнув дітей у кінотеатрі: втpaтивши сім’ю житель Кемерово розповів

Востріков сумнівається, що пожежники прибули до “Зимової вишні” вчасно.

Житель Кемеров Ігор Востріков, який втратив родичів на пожежі в ТЦ “Зимова вишня”, стверджує, що двері в нещасливий кінозал на четвертому поверсі спочатку були відкриті. Рішення замкнути дітей нібито прийняв якийсь чоловік, теж знаходився всередині.

Про це Востріков розповів у відеозверненні, яке розмістив на особистій сторінці в соцмережі “ВКонтакте”.

“Люди вибігали, але залишилися тільки в залі, де йшов мультик. Діти забарилися і коли вони дісталися до виходу, в коридорі був густим, абсолютно непроглядний дим.

Якийсь чоловік прийняв рішення закрити двері, закласти щілини і чекати рятувальників, але рятувальники туди не прибули”, – сказав Востріков та зазначив, що самому чоловікові вдалося врятуватися.

Також Востріков вважає дивним, що при гасінні пожежі не були використані вертольоти. Житель Кемерово також сумнівається, що пожежники прибули на місце пожежі без затримки.

Читайте також: ЯК ЗAXИCТИТИСЯ: НОВЕ ШAXPAЙСТВО В ІНТЕРНЕТІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Раніше очевидці вже повідомляли, що їм довелося руками пересувати автомобілі на парковці, щоб рятувальники і пожежники могли під’їхати до місця НП.

Пожежа зaбpaла життя трьох дітей, дружини і сестри Вострикова. Всього, згідно з офіційними даними, зaгинyли 64 людини, 41 з них – дитина. Втім, багато жителів Кемерово все одно впевнені, що зaгиблиx значно більше.

Джерело.

Related Post

facebook