fbpx
Україна
“Я 1 березня перший раз після відходу у вічність батька ридав”: Дантес розчулив шанувальників своїм інтерв’ю (відео)

“Я 1 березня перший раз після відходу у вічність батька ридав”: Дантес розчулив шанувальників своїм інтерв’ю.

Український співак Володимир Дантес не зміг стримати сліз, коли розповідав про руйнування через війну в Україні у рідному Харкові. За його словами, коли російські війська завдали удaру по центру міста, у нього трапилася істерика.

“Я 1 березня перший раз після відходу у вічність батька ридав, у мене була істерика. Коли потрапила бoмба у центр міста, на Площу Свободи, це у 50 метрах від Палацу дитячої та юнацької творчості, куди я кожного тижня ходив у хор”, – розповів Дантес в інтерв’ю для програми “ЖВЛ”.

Співак розповів, що російські війська руйнують його спогади про Харків. Зірка зазначила, що хоча й місто відбудують після перемоги України, і воно стане ще кращим, втім, це буде інакше.

“Я виріс на Лермонтовській, вчився на Артема, ходив у Політехнічний інститут, у 36-ту школу, у неї теж вікна повибивало. Руйнуються мої ці спогади. Звісно, місто буде відбудовано, воно буде краще, аніж було, але того вже не буде. Мені дуже важко”, – сказав він.

Дантес додав, що нeнaвидить всіх, хто руйнує його рідний Харків, та не зможе знайти пояснення, яке б виправдало їхні вчинки.

“Мені дуже прикро, я нeнaвиджу всіх, хто це робить. Жодного пояснення, мені здається, не буде ніколи існувати у моєму житті, щоб виправдати хоча б один поcтріл. Я не вірю, можливо ми всі спимо. Хотілося б прокинутися, щоб це був жaхливий сон. На жаль, такого не буде”, – наголосив співак.

Фото – скріншот з відео